- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1114 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1114 Culés
0
Zagraliśmy kilka meczów i przyznam że moje patrzenie na drużynę się zmieniło. Nadal potrzebujemy ofensywnego pomocnika światowej klasy, ale nie jest to bynajmniej priorytetem. Tak samo jak potrzebujemy napastnika typu Griezmann który nawbija goli i swobodnie zagra na skrzydle, ale póki Leo odzyskał pozycję fałszywej "9", jest Luis a Alba zamiata z lewej strony to o to też się aż tak nie martwię. Najbardziej chciałbym w zimie zobaczyć u nas nowego środkowego obrońcę, na tyle klasowego żeby wskoczył do kadry i można było to odczuć.
0
@Skaramuczi Niepotrzebny jakiś klasowy zawodnik pierwszego składu, bo mamy Pique i Umtitiego. Wystarczyłby jakiś solidny zmiennik.
3
@DaPi Pique praktycznie co sezon gra w kratkę a w tym na razie wygląda dramatycznie do tego zaraz będzie miał 31 lat .Sprowadzić trzeba bombę w stylu Umtitiego i niech się biją o miejsce w składzie a każdemu wyjdzie to na dobre. Szkoda tylko że nie tak łatwo o drugiego Umtitiego..
0
@puziols O to to właśnie to. Na innych pozycjach mamy dużą wymienność i widać że Valverde ma na to pomysł. Na pozycji środkowego obrońcy nie da się jednak załatać dziury zmianą ustawienia i taktyki, bomba transferowa lub co najmniej solidny gracz jest konieczna aby było tam wszystko tak jak ma być.
0
@puziols Udało nam się za nie duże pieniądze ściągnąć takiego dzika jak Umtiti tylko, że na PO to może drugiego ŚO też nam się uda, albo Marlona z wypożyczenia ściągnąć i dawać mu grać, żeby się chłopak przyzwyczaił do zespołu i rozwinął.