- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1588 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1588 Culés
1
Dla zainteresowanych tenisem, dziś rozlosowano grupy ATP Masters Finals
Gra.A (Samprasa): Nadal, Thiem, Dimitrov, Goffin, ;
Gr. B (Beckera): Federer, Zverev, Cilic, Sock.
Deble:
Gr. Woodbridge/Woodforde: Kubot/Melo, Murray/Soares, Bryan/Bryan, Dodig/Granollers
Gr. Eltingh/Haaruis: Kontinen/Peers, Cabal/Farrah, Mahut/Herbert, Harrison/Venus
0
@barceloonka92 Sock znalazł się w ósemce? Nieźle.
0
@barceloonka92 Ale czerstwe w tym roku te Masters...
0
@barceloonka92 Pomyłka, zamiast pary Cabal/Farrah jest para Rojer/Tecau moje niedopatrzenie.
0
@JimMorrisonFCB pytanie czy Nadal w ogole wystapi. Ma juz numer 1, a kontuzje zaczely sie odzywac
1
@JimMorrisonFCB polecam do jakiegos kuponu dorzucic Feda w finale / Fed wygra.
1
@mekston Taki mam plan, liczę że Dimitrov też może namieszać.
0
@JimMorrisonFCB Tak, o ostanie 8 miejsce walczyło 12 zawodników matematycznie przed turniejem w Paryżu (ostatnim w sezonie). Oczywiście nnajwiększe szanse miał Carreno-Busta , który je zajmował przed tym paryskim tturniejem. Ale że odpadł po ppierwszym meczu to musiał lliczyć ze turniej wygra ktoś kto nie miał szans go wyprzedzić. Potencjalnie mógł grać Del Potro, Isner, Anderson czy Querrey ale żaden z nich turnieju nie wygrał a zrobił to Sock wiec wpadło 1000pkt i stad gra w Masters
0
@RaperKufi Zależy dla kogo, milo dla odmiany pooglądać inne twarze a nie na okrągło tych samych. Cóż, ta pierwsza szóstka, która się zakwalifikowała do Masters wg mnie jest tam zasłużenie patrząc na wyniki, Goffin i Sock trochę szczęśliwie patrząc na absencje i okoliczności.