- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1543 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1543 Culés
1
Dlaczego na marszu antyfaszystowskim ludzie są tak dziwnie poubierani, a co poniektórzy posiadają flagi związku radzieckiego?
0
@MateoRenzi Daj zdjęcie, bo nie wierzę xD
0
@Barwindg Jest na relacji wp wszystko. Reporterka chodzi i było widać dwie osoby z flagami ZSRR...
0
@MateoRenzi Dziwne, skoro zaraz będą iść krzycząc " raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę"
Może to przekreślona flaga- takie to widziałem w poprzednich latach.
0
@Barwindg Nie, wyraźnie było widać czerwoną flagę z sierpem i młotem i to przez kilka sekund.
0
@Barwindg Te hasła krzyczy raczej ten "faszystowski" marsz :D
1
@MateoRenzi Na kilkadziesiąt tysięcy dwóch idzie z flagami związku radzieckiego i to akurat pod kamerą WP, więcej chyba nie trzeba dodawać.
1
@MateoRenzi Nie wiem powiem szczerze nie widziałem takiej sytuacji.Natomiast wczoraj jak szedłem wieczorem po Warszawie spotkałem grupę narodowców którzy mieli krzyże celtyckie i śpiewali po pijaku śmierć kosmopolitom i dzikusom tu jest Polska.Wstyd mi jako Polakowi że tacy ludzie w ogóle sa w naszym kraju
1
@Tito545 A w tej bajce były smoki?
1
@blackhawk94 Wątpię by na marszu antify było kilkadziesiąt tysięcy;)
0
@MateoRenzi Oni myślą, że piszesz o marszu niepodległości.
1
@al Fayed Przecież nie robię sobie jaj widzieliśmy ich z kumplem jak szliśmy na imprezę wiec nie insynuuj mi kłamstwa
0
@al Fayed Właśnie też tak przed chwilą pomyślałem, więc będę pisał o marszu antify chyba każda bardziej rozgarnięta osoba widzi różnicę:D
2
@Tito545 Ja widziałem pryszczatych stulejarzy z koszulkami che i sierpem&młotem. Ale nie podpinam tego pod ogół lewej strony, bo wiem, że to pojedyncze przypadki.