- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1274 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1274 Culés
8
Tak sobie przypominam sierpień i wpisy większości użytkowników. Non stop pisano jaką to mocną kadrę ma Real jakie super transfery młodych utalentowanych Hiszpanów zrobił i jak będzie teraz lata dominował. O naszym klubie że to koszmar jakiś , Neymar odszedł jakiś staruch Paulinho przyszedł, zero pomysłu i teraz to długo nie będziemy się liczyć. A Ja pisałem może z racji doświadczenia, spokojnie, jest nowy trener z nową koncepcją poukłada dobrze skład i oby dużo nie rotował bo liga będzie najważniejsza. Mamy listopad raptem 3 miesiące później i jak to wszystko wygląda inaczej. Także pamiętajcie że sport a zwłaszcza piłka potrzebuje czasu na weryfikacje. Myślę że start tego sezonu każdego choć trochę przekona że z krytyką czy też z peanami warto trochę poczekać.
0
@Janiama Liczy się drużyna, Real ma dalej wielkie nazwiska, młodych świetnie zapowiadających się piłkarzy ale na chwilę obecną to Barca ma najlepszą drużynę na świecie.
0
@liberoFCB Polemizowałbym z tym. Takie $ity czy P$G obecnie nie tylko mają wyniki, ale i się ich dobrze ogląda. Na wiosnę wszystko może ulec zmianie. Natomiast gdybyśmy dzisiaj mieli grać z P$G czy $ity to raczej nie widziałbym naszych w roli faworyta.
Na dzień dzisiejszy mamy bramkarza z topu, jednego środkowego obrońcę i lewego obrońcę. Do tego dochodzi Iniesta który gra dobrze, Leo który człapie, ale mimo to zawsze coś tam jak nie strzeli to chociaż dogra i Paulinho który jak wejdzie z ławki to zawsze wygląda dobrze. Jeszcze może Busi jest na niezłym poziomie. Reszta jest albo przeciętna, albo słaba, na dzień dzisiejszy. Dlatego na dziś (co cały czas podkreślam :P) na pewno się nie zgodzę z tą "najlepszą drużyną na świecie".
0
@geass A ja się nie zgodzę, że w PSG albo City są wszyscy na znakomitym poziomie.
Każda drużyna ma przewodnich graczy ale o sile decyduje zespół. A moim zdaniem na tę chwilę Barca jest najlepsza.