- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1160 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
39
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1160 Culés
0
Mój obecny skład w FUT 18:
ter Stegen - Alba Umtiti Varane Carvajal - Paulinho Casemiro Asensio - Carrasco Bakambu (IF) Dembele.
Czy opłaca mi się za 370k kupić Bale'a? Czy kogoś innego polecicie? Mam pół miliona na jakiś transfer do pomocy/ataku. Obrona jest git.
7
@Pawelec7 nie kupuj Bale, zaraz będzie kontuzja .
0
@Pawelec7 Ja mam prawie taki sam skład ale w pomocy jesczze Modrić a na ls Delefeou. Polecam gorąco tego pierwszego, bo co podania czasami posyła to poezja.
1
@Pawelec7 Bale jest zarąbisty w grze więc nawet się nie zastanawiaj. Ja mam 2 składy w grze. Drugi "gorszy" właśnie z Balem:
Rulli - De Marcos - Varane - Umtiti - Gaya- Paulinho - Koke - Isco - Dembele- Griezmann - Bale
I Bale naprawdę wymiata. Jeśli chodzi o mój skład warto go w okolicach 60 min zamienić z Griezmannem miejscami. Na zmęczonych obrońców jak podasz na wyjście to wyskakuje jak z armaty. Nie ma opcji żeby ktokolwiek go dogonił :P
0
@Pawelec7 Moim zdaniem lepiej od razu zbierać na Messiego. W 18 jest niesamowity. Praktycznie każdy finezyjny strzał ląduje w siatce.
0
@PatrychoO Tylko jeszcze zależy jak on gra. Problem lekki z Leo jest taki, że jest on w grze strasznie słaby fizycznie. Byle obrońca wejdzie z bara i jest po Messim. Balem się da bez problemu przepychać. Każdy ma swoje wady i zalety. Bale jest na pewno bardziej drewniany, ale w takiej prostej grze z kontry w moim odczuciu wypada lepiej niż Leo. Natomiast w ataku pozycyjnym jak najbardziej Messi, bo można pokręcić trochę bączków, no i te podania i strzały ma miodzio.
0
@Pawelec7 na czym zarobiłes tyle coinsow ?:)