- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1382 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1382 Culés
0
Hej, potrzebuję pomocy. W czym gracie na Orlikach (w chłodniejsze dni)? Chodzi mi głównie o górną część ubioru - koszulka z długim rękawem, bluza sportowa? Szukam prezentu i nie wiem co jest lepsze, wygodniejsze, czy np taki suwak przy szyi wam nie przeszkadza. Byłabym też wdzięczna za jakieś linki z propozycjami :)
3
@leo_messi_10 Bielizna termoaktywna, koszulka Barcy i cienka bluza z długim rękawem zakładana przez głowę bez suwaka
1
@leo_messi_10 Mi wystarczają w zimie krótkie spodenki+ koszulka Barcy z długim rękawem, plus czapka i rękawiczki, bielizna termoaktywna to dla emeryta na wyjaz na ryby :) a tak po za tym, to taka kobieta to skarb :p pozdrawiam
7
@R10BarcaM10 "bielizna termoaktywna to dla emeryta na wyjazd na ryby :)"
Dzięki stary!
0
@leo_messi_10 t-shirt+termoaktywna koszulka z długim rękawem na suwak+koszulka piłkarska - do tego opaska na głowę i rękawiczki.
1
@oleka222 Nawet nie wiedziałeś jaki jesteś stary i że na ryby jeździsz, dobrze, że kolega Cię uświadomił :D
0
@JimMorrisonFCB Co z was takie zmarzliny, przecież podczas meczu się biega, no chyba że wszyscy jesteście bramkarzami :)
0
@R10BarcaM10 Nie lubię jak mi zimno w uszy, bo mnie potem głowa boli. Taki zestaw jest w sam raz kiedy jest około 0 stopni.
0
@JimMorrisonFCB Akurat czapeczka i rękawiczki są potrzebne, ale tej odzieży termoaktywnej to nie rozumiem, no chyba że gra wygląda mało dynamicznie to się zgodzę.
0
@R10BarcaM10 Gra jest bardzo dynamiczna, wiadomo że jak nie ma dużego mrozu to wystarczy bielizna termoaktywna i coś z długim rękawem.
0
@R10BarcaM10 Prawie pasuje ;) prezentu szukam dla taty xd
0
@leo_messi_10 To jeszcze powiedz, że jesteś z przedziału wiekowego 20-25 i szukasz męża to biore w ciemno ;P