- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1107 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1107 Culés
0
W fucie gram sezony online i wczoraj zrobiłem sobie drugi skład żeby pierwszy mógł odpoczywać i chciałem grać każdym co drugi mecz. Zagrałem pierwszy mecz drugim składem ale żadnemu z piłkarzy pierwszego kondycja nie podskoczyła. https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/l/t34.0-12/24008472_1427784850654055_1754623642_n.jpg?oh=1d78754fd43afbe3eca46aa0a39ed971&oe=5A1A8EA1 Myślałem że trzeba wejść w "moje składy" i ustawić aktywny skład żeby drugi odpoczywał. Pomoże ktoś?
0
@Konias4318 Musisz dać tych z pierwszego składu na rezerwy.
0
@Konias4318 Tak się nie da. Ten drug skład musi być na ławce i na rezerwie.
0
@Zeidarusek Bo mam skład hiszpański i angielski i np. Dembele z hiszpańskiego musi siedzieć na ławce w angielskim żeby odpoczął?
0
@Konias4318 Tak. I tak zrób z całym składem.
0
@Konias4318 Dokładnie jak koledzy mówią. Ustaw sobie jako pierwszy skład hiszpański, a na rezerwę "11" z angielskiego. Drugi skład ustaw angielski, a ławka z hiszpańskiego i zamiast po każdym meczu zmieniać poszczególnych zawodników, zmieniaj składy
0
@Immunoglobina To jest trochę bez sensu bo specjalnie robiłem oba składy łącznie z ławką i rezerwami tak żeby nie powtarzali się żadni zawodnicy i to trochę dziwne, że przykładowo jak w angielskim składzie, na ławce i w rezerwach nigdzie nie ma Dembele to on nie odpoczywa i słabo ze zmianami w trakcie meczu bo mało będę mógł rotować skoro na ławce i na rezerwie będą zawodnicy, którzy mają odpoczywać. Dzięki bardzo za pomoc.
0
@Konias4318 Wg mnie to dobre rozwiązanie, bo wtedy mógłbyś mieć po dwie karty każdego zawodnika (jedna na liście transferowej) i mógłbyś grać każdy mecz takim samym składem. Dodatkowo czerwona kartka dla zawodnika "blokuje" Ci miejsce na ławce rezerwowych, więc to swego rodzaju odpokutowanie jak w prawdziwych rozgrywkach