- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
0
Angulo idzie po złotego buta. :D
2
@Socjopata Ja dzisiaj m.in dzięki niemu 100 do przodu :D jutro nowy dzień, nowe wyzwania.
5
@al Fayed Gratuluję, dobrze Ci idzie w te klocki. :D
1
@al Fayed Panowie szanuje pasje
0
@Socjopata Po Złotego Buta niech idzie, tylko żeby Górni Zabrze nie został Mistrzem.
0
@al Fayed Będę w tym samym miejscu co ty, ale czekam na Celte az dowiezie.
Jak dowiezie to od razu robie kupony bo dzis na iforbet bez podatku sa zaklady, warto te 12% zaoszczedzic.
1
@Socjopata Socjo widziałeś mój kupon i miałem tam Dundee po kursie 6.10 bodajże z Rangersami. 82 minuta i Dundee prowadzi 2-1! Szkoda, że kupon już w koszu, bo zepsuło Union Berlin po kursie 1.52 ;D
0
@al Fayed Dales dwie bramki Angulo?
1
@kamilo0066 Takie mecze to na singla dobrze sie stawia. Widzialem i ladnie
1
@kamilo0066 Właśnie zerkałem na Dundee i tak myślę sobie w głowie o kurde ktoś na nich stawiał. :D
1
@Socjopata Ostatnio grali z Hamilton u siebie i przegrali 0-2. Kurs na Hamilton był 8.10
Nie rozumiem faworyzowania Rangersów, którzy mają tylko nazwę.
0
@mekston Nie, aż taki wariat nie jestem :D Dałem btts skromnego :) + btts na west ham, 1x Celta (wiadome, że dowiozą) i btts na hannover
0
@al Fayed To ja bardzo podobnie ale w meczu west ham leicester dalem +1,5 i jesscze alkmaar i nie typowalem ekstraklasy
0
@mekston czyli też na +? Gratki :)
1
@al Fayed Dowiozła na szczescie czysta 1, pieknie, kurs siadł jak złoto i to trzeci dzien z rzedu gdzie 3 typy siadaja.
To mam 1h na wymyslenie kuponow na weekend. Hmmm jakies propozycje?
0
@al Fayed Tak jest :).
0
@zTx Gol Aubameyanga do rozwazenia
0
@mekston Juz go Borussia odwiesila? Mimo to gol pewnie bedzie po kursie 1.50?
2
@kamilo0066 Takie kursy są najlepsze, na jutro daje Stoke + over 2.5 po kursie 6, pewnie nie wejdzie, ale kurs nie odzwierciedla szans, więc biorę
0
@zTx Byl jakis czas temu ponad 1,7. 1,5 to za malo jednak ale wlasnie po odwieszeniu bedzie chcial pokazac ile jednak dla nich znaczy a mecz z Schalke to zawsze dodatkowy smaczek
0
@zTx Na ten moment bez analizy mysle, ze jedynym pewniakiem jest Btts:
BVB Schalke
0
@zTx No i siadlo :).