- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1785 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1785 Culés
4
Klasyczek dla tych, którzy jeszcze siedzą i pilnują LR :D
0
@DaPi BOŻE gościu przypomniałeś mi moje dzieciństwo. Dziękuję :D
0
@DaPi Uwiebiałem tą nutę.
2
@PaulinhoPL Nie ma za co :D
Ja też za małolata tego słuchałem jak mi to mój starszy cioteczny brat puszczał :D
Basshunter na zawsze w moim sercu.
1
@DaPi I te koleżanki z podstawówki, które tego słuchały, a ja twardo Peja z Myslovitz na przemian xD
0
@DaPi Ja wolę to:
0
@Konias4318 Ojj to też klasyk.
0
@Socjopata Zgaduję, że Peja Głucha Noc? :D
0
@DaPi Nie tylko, cała płyta "na legalu"
0
@DaPi Kurcze. Ile dupeczek wyrwało się na tą nutę to jest nie do pomyślenia xD. (W podstawówce byłem DJ).
0
@Socjopata Eee ja to już stary jestem bo to nie moje klimaty.
0
@PaulinhoPL A to puszczałeś? :D
0
@kazbychu Chyba raczej młody, bo to był kiedyś hit wszystkich dyskotek :)
0
@DaPi Jasne, że tak :D
0
@Socjopata Jak jak byłem w podstawówce, w klasach 1-3 i za bardzo nie ogarniałem co to rap to słuchałem HG :D Później Peja, patusiarskiego rapu typu ZDR, RPK, CS też słuchałem xD Ale od grudnia 2014 roku z polskiego rapu tylko JWP/BC.
Niektóre piosenki innych twórców z polskiej sceny też posłucham, ale moim zdaniem JWP najlepsi.
1
@GenerałXavi o Boże. Czasy, w których upijałeś się pół litrową COLĄ ORGINAL z Biedronki. Nigdy tego nie zapomnę :D
0
@PaulinhoPL Tylko ja na dyskoteki nie chodziłem ;)
2
@GenerałXavi Halo, salut :D
Lubię czasami posłuchać tych wszystkich piosenek, których za dzieciaka się słuchało. Wspomnienia tych pięknych czasów wracają ;(
0
@DaPi
0
@DaPi U mnie nie, Adam na vivie Peja, Molesta itp, później całkiem jakoś w gimnazjum odbiłem i zacząłem słuchać Brudnych Serc, Pezeta, czy Gurala. Nigdy nie ogarniałem fenomenu JWP. :D
0
@PaulinhoPL 50 gr na oranżadę i trzy osoby jedną piły, miałeś trójkę od matki i byłeś kozakiem na boisku xD
0
@PaulinhoPL Kolega Xavi dał akurat to wyżej :D
'Breista, breista numa numa jej numa numa jej numa numa numa jej' klasyk.
0
@DaPi Nie wcisnąłem w porę F5 i nie zobaczyłem :)
0
@PaulinhoPL Ale chyba największym klasykiem ze wszystkich piosenek z dzieciństwa to...
0
@Socjopata A my tam w drugiej czy w trzeciej klasie na przerwie 20 minutowej słuchaliśmy Grupy Operacyjnej (Świr, Bądź sobą itp.) i też każda laska dobrze się bawiła xD
0
@Socjopata Gural, Pezet i Molesta to pojedynczych tracków słuchałem. Peja akurat trochę więcej.
Jednym z powodów dla których słucham JWP to np. ten oldschoolowy styl, a oni to potrafią robić :D
1
@DaPi No freesytelerem to rozwaliłeś wszystko xD "Freestyler łaka maka fą" Tego to chyba nikt przed 2000 nie zapomi :D
1
@PaulinhoPL Ja jestem 2001 rocznik, ale na szczęście miałem starsze cioteczne rodzeństwo i sporo piosenek, które znam od małego to właśnie dzięki nim :D