- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1117 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1117 Culés
5
https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/photos/a.443591475669540.121342.443080359053985/1926815657347107/?type=3&theater
Mistrz gry defensywnej Rakitić. Powietrze też trzeba pokryć.
1
@Lisek To jedna z kilku takich sytuacji gdzie Semedo byl sam.
0
@Lisek Śmieszy mnie fakt iż niektórzy dopatrują się tu błędy Rakitica .
Główny i najbardziej karygodny błąd popełnia tutaj Semedo bo nie powinien próbować interweniować na raz tylko zejść niżej za skrzydłowym .
Przecież każdy wiedział że jak piłka przejdzie to nie będzie spalonego i narazi nas na groźną sytuację , niestety poza Semedo .
Potem jeszcze doszło złe ustawienie Umtitiego i straciliśmy bramkę .
0
@Lisek Co Ty chcesz od Rakiticia w tej sytuacji? Stoi bardzo dobrze! Asekurował miejsce gdzie Guedes mógł złamać akcję do środka. Większe pytanie w tej sytuacji gdzie jest Umtiti! Pique by tam był. A tak jest kilometrowa dziura.
Widać że się czepiacie tylko Rakiety i Deulofeu bo to modne na tej stronie. Semedo jest bardzo słaby, nie daje nic w ofensywie, a w defensywie to zwykły pachołek. Każdy go objeżdża jak chce.
Do tego traci piłkę na połowie, idzie groźna kontra, a ten zamiast zapieprzać do obrony to sobie truchta! I to nie jest pierwszy taki mecz, to się dzieje regularnie. Ale najlepiej pisać że Rakitić to, Deulofeu tamto bo herby lecą.
0
@Lisek Co ty gościu piszesz. Przeciez to błąd jak byk dwójki semedo umtiti. Jeden kompletnie odpuscil gaye a drugi nie asekurowal nelsona. Mozna też minimalne pretensje do busiego ktory również mogl zejsc z asekuracja. Ale rakieta nic zlego nie zrobil.