- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1191 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1191 Culés
1
Panowie, pewniaczki!
Barcelona vs Celtą Over 2,5
Atletico vs Sociedad 1
Sevilla vs Deportivo over 2,5
Bilbao vs Real 2/bts
Sandecja vs Legia 2
5
@BigDaglas Albo pierwszy raz typujesz albo jeszcze nie grałeś za dużą stawkę :D
Polskiej ciapciany ekstraklasy się co? NIE STAWIA!
1
@zTx A tam, moim zdaniem taka moda jest na takie gadanie, że "ekstraklasy się nie stawia". Czasami puszczam kuponiki i wrzucam jakiś mecz stamtąd i powiem szczerze, że częściej nie wchodzą mi mecze z innych lig niż z ekstraklasy. Wiadomo jak puścisz na kuponie 3-4 spotkania naszej pięknej ligi to pewnie coś nie wejdzie, ale 1 spotkanko zawsze można dorzucić oczywiście po analizie jakiejś swojej ;)
0
@bixmix Oczywiście, lekkim żartem mówiłem, sam obstawiam bardzo sporadycznie, ale czasami kursy są mocno zawyżone np. wczoraj na lechię (pochwalę się trafiłem 2 dokładne wyniki - niestety nie grałem stawką, a jedynie obstawianie wśród znajomych, takie nielegalne zakłady :D)
Mimo wszystko jakoś tej Legii nie ufam i chętniej zagram czysta 1 zagłębia. Nowa miotła, czas wygrać. A słoniki wcale nie grają tak dobrze jak wyniki pokazują
0
@zTx Ja osobiście nie grywam. Ale znam gościa, który tylko puszcza polską piłkę. Od ekstraklapy po trzecią ligę. I bardzo dobrze na tym wychodzi.
0
@Hegemon W polskiej gra się fajnie na overy w 2połowach, co drugi mecz to bramka w 80+
0
@zTx Przyznaję się bez bicia, że ja się na tym nie znam, więc nie wiem o czym Ty do mnie piszesz ;) Naszej ekstraklapy nie oglądałem odkąd Widzew z niej zleciał. Będę oglądał jak Widzew wróci :) Nawet nie wiem kto tam jest teraz na pierwszym miejscu w tabeli.
0
@zTx Wiesz co, patrzę na potencjalny skład Sandecji i widzę nie ma Cetnarski, Korzyma i Koleva, ten ostatni 4 gole i asysta i myślę że są to spore osłabienia a Legia jeżeli chcę zdobyć mistrzostwo takie mecze wygrywać musi :)
0
@zTx Warto pogrywac przeciwko Pogonii np, wczoraj faworyci wygrali np a tez wowczas kursy lepsze
0
@mekston Pogon pewniaczek na wygrana nastepny mecz, na przelamanie :P
0
@zTx Wiadomo ze kolejke temu malo kto gral mecz Pogon Piast ale kursy over 2 w takich meczach jak z Legia czy Jaga czy wczesniej Wisla o ile kojarze