- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
0
Mówi się, że Neymar poszedł za pieniędzmi, ale to co zrobił Messi trzeba nazwać co najmniej szaleństwem.
0
@Katalonbar A co zrobił Messi?
0
@Katalonbar Co masz na myśli ?
0
@Bambus150400 pewnie to, że oprócz dostawania 70 mln brutto w ramach wypłaty życzy sobie 100 mln euro za podpis.
0
@Katalonbar Wierzysz w te pierdoły?
0
@hoeniker 100mln jest rozlozonych na pięć lat dlatego wychodzi 70mln brutto na sezon
0
@Bambus150400 Wydaje mi się, że wymusił na zarządzie wysoką podwyżkę czekając z podpisaniem kontraktu i w między czasie dostając ofertę od MC w wysokości bodajże 100 milinów Euro za sam podpis.
0
@hoeniker W parę godzin z 50 +100 urosło Ci do 70 +100. Jutro pewnie będzie już pierdyliard.
0
@Hegemon nie urosło, tak jest od początku. Wystarczy rozumieć o co tam chodzi.
0
@hoeniker Jest 50 brutto plus 100 za podpis. Te 100 rozłożone na raty, co daje 70 na sezon. A nie 70 plus 100.
Ale i tak twierdze, że to bzdura
0
@Hegemon 35 mln netto pensji to 70 mln brutto. Tak wygląda kwestia zarobków w Hiszpanii.
Do tego 100 mln przez 5 lat. Żadne 70 mln z bonusem za podpis nie wychodzi.
Zerknij na mój najnowszy post na La Rambli.
0
@hoeniker Rozumiem Cię. Ale wyraźnie jest napisane 50 mln brutto. Nie interesuje mnie ile to wychodzi w Hiszpanii netto.
0
@Hegemon to jest źle napisane i tyle. Serio przyjmujesz błędną liczbę (o której Cię informuję?) bo tak jest napisane? xD Serio? :D
35 mln netto to 70 mln brutto. Koniec kropka, nie ma nad czym dyskutować. Jak cię nie interesuje ile wychodzi wynagrodzenie w Hiszpanii, to nie komentuj kwestii kontraktu. :D
0
@hoeniker Ja cię rozumiem. Ale w Mundo było napisane o 50 mln brutto. Nic o netto. A teraz ten artykuł zniknął w ogóle,