- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1817 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1817 Culés
2
NIestety Cou ma kontrakt do 2022, ktory przedluzyl w styczniu 2017.
Moze byc tak, ze po prostu Liverpool sie zgodzi ale za kwota jakiej Barcelona nie da. (over 150 mln).
0
@mekston Bo nie jest wart 150mln
0
@kamilop no i wowczas obejdziemy sie smakiem jedynie. Do tego jesli chodzi o transfer za grube miliony Cou to jest do 3 lat max kiedy bedzie tak rozchwytywany z uwagi na wiek.
Teraz ma 25 lat i to jest swietny tez wiek z punktu widzenia zakupu piłkarza dla Barcy.
Jak nie Cou to kogo kupimy na kreatywnego pomocnika? Potrzeba takiego gracza bardzo
1
@mekston Po pierwsze uznawanie Cou za jakiegoś rozgrywającego to dla mnie osobiście przesada,to świetny ofensywny pomocnik,skrzydłowy,za rozgrywającego uznaje kogoś kto cofa się pod pole karne,jest cały czas pod grą. Nie powiem fajnie Cou mógłby w jakimś stopniu zastąpić Inieste ale nie za takie pieniądze. Przypomnę że ostatnią LM wygraliśmy z Rakiticiem w składzie,nie było a ni Verrattiego ani Coutinho. Taraz zmiana formacji to nie problem, piłkarze są bardziej wszechstronni. Dla mnie zamiast Coutinho,Barca mogłaby kupić2 młodych pomocników. Np. Arthura i Solera lub wyciągnąć którąś z perełek ligi holenderskiej, jest ich sporo. Niewielki koszt a po zgraniu z drużyną mogą dac alternatywe dla Coutinho.
0
@kamilop ??? czy ja nazwałem Cou rozgrywającym?
"Przypomnę że ostatnią LM wygraliśmy z Rakiticiem w składzie,nie było a ni Verrattiego ani Coutinho."
LM 14/15 wygralismy z Neymarem - z Iniesta jednak ponad 2 lata młodszym
Swoja droga rownie dobrze moge napisac, ze bez Solera i Arthura wygraliśmy LM 14/15. W 2006 roku wygralismy LM choc Messi nie gral w finale...
Soler i Arthur niewielki koszt? Przeciez za dwoch w sumie damy 80-90 mln... (a moze i wiecej). soler ma klauzule 80 mln przypomne i Valencia za mniej niz 50 to nie pusci pewnie. Co wiecej zaden z nich nie pokazal jeszcze ze jest top swiatowy.
0
@mekston Wypowiedzialem swoją opinie. Wiadomo że niektórzy chcieliby cały czas grubych transferów i wręcz chcieliby by klub dał jak najwięcej kasy, bo to takie show,że akurat ten klub kupuje największe gwiazdy i w ogóle. Ale wydaje mi się że nie o to chodzi,gdzie te zdania "Więcej niż klub" i gdzie stawianie na największe transfery i wzmocniona czyli szkółkę,piłkarzy od dziecka związanych z klubem i graniem filozofią Cruyfa.