- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1526 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1526 Culés
7
Ciekawe jaką Messi miał motywację żeby skończyć rok kalendarzowy z dorobkiem bramkowym lepszym od Kane'a, mając globalny rekord 91 goli na koncie. To trochę tak jakby Usain Bolt mając rekord świata 9.58, martwił się, że w tym roku ktoś inny będzie miał najlepszy wynik na świecie rzędu 10.05. Swoją drogą najpierw cofnijmy Kane'a, CR7, Lewego I Cavaniego na ofensywnego pomocnika, niech rozgrywają i zobaczmy czy dobiją do 20. Byłbym pod wrażeniem.
50
@Hablador Już sie zaczyna umniejszanie, skoro to nie Messi wygrał to to nieważne, przecież gdyby chciał to by wszystkich wyprzedził i jeszcze na mecie zrobił piruet.
2
@Striker Nie za wiele, zdaje się, zrozumiałeś z mojego wpisu.
2
@Hablador Tutaj pełno osób ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem i właściwą interpretacją :D Kiedyś godzinę tłumaczyłem jednemu gościowi, że mój wpis wcale nie jest bez sensu, a jedynie w wyniku błędu (który na tej stronie często się pojawia) zapisał się nie pod tym postem, którym chciałem. Niestety - bezskutecznie. Dzieciak nadal twierdził, że napisem post bez sensu :D
0
@LuisSalvano Wiem coś o tym. Ja nawet konto tu zlikwidowałem kawał czasu temu, bo nie dawałem rady. Ale jakby nie patrzeć to wszystko koledzy po właściwej stronie mocy, a człowiek też kiedyś był młodziakiem więc trzeba zacisnąć zęby, uśmiechnąć się i machnąć ręką. Byle wyniki Barcy się zgadzały. Tak naprawdę w porównaniu z forum Realu, to tu jest sielanka.
1
@Hablador Forum realu to w ogole dramat jak ludzie stamtad.
5
@Hablador Ale czego Ty oczekujesz? Ja rozumiem o co Ci mogło chodzić, ale napisałeś to w taki sposób jakby strzelanie goli to była jakaś ujma, że bycie napastnikiem to w sumie tylko dostawianie nogi do piłki i strzały na pustaka. Nie każdy zawodnik jest pomocnikiem, ma predyspozycje do tego tak jak nie każdy klub może grać stylem Barcy. Ja jestem pod wrażeniem tego, że Harry grał w mimo wszystko słabszym klubie niż Barca, Real czy Bayern, grał w trudnej lidze, a do tego rozegrał mniej spotkań niż CR, Lewy czy Leo i mimo to strzelił najwięcej goli w tym roku...
0
@krzychu1526 Jakby mój wpis oznaczał, że strzelanie goli to ujma, to Messi strzelając ponad 90 goli kompletnie się zhańbił. Oczywiście brawa dla Kane'a, ale nie o tym był mój wpis.
7
@Hablador Wiem o czym był. O motywacji... Jeśli myślisz, że zawodnik wychodząc na boisko myśli o tym, że 4 lat temu strzelił 91 goli to niestety kompletnie Cię nie rozumiem. Sorry.