- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1314 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
LukaszFan
16
@Rastafarnianin Jak Stanowski wpakował go na mine? Jeśli koleś ściemniał to sam siebie... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Dynak
2
@Bykunn ja trzymam twoja strone i też jestem bardzo sceptyczny. Teraz kolejny oszolom... pewnie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1314 Culés
0
Pytanie czy Messi ma oficjalne konto na twitterze?
0
@Barcelismo Nie.
26
@Barcelismo To tak trudno wpisać w Google? Nie lubię tego strasznie, ludzie zadają tutaj proste pytania, na które szybciej i łatwiej można znaleźć odpowiedź w necie. Szybciej też sprawdziłbym to i Ci odpowiedział, ale nie zrobię tego, bo nie. Sprawdź sam a nie leniwie czekaj na odpowiedź.
3
@lupy nie musisz mi odpowiadać jak masz problem i denerwują cię takie pytania nie wiem po co odpowiadasz skoro nie odpiszesz czy ma XDDD wtf
0
@Barcelismo Oczywiście że nie muszę, ale tak mnie to drażni, że musiałem to z siebie wylać :-D
5
@lupy Jeżeli ktoś o coś pyta a ci nie podoba się pytanie poprostu nie odpowiadasz. Mnie drażnią takie osoby jak ty płacz i płacz bo coś już było bo możesz sobie sam znaleźć. Ziomek pyta i ma do tego prawo.
0
@dawidz4 Tak, bądźmy wszyscy niesamodzielnymi dzieciakami i oczekujemy pomocy od innych, a najlepiej żeby ktoś coś za nas zrobił "bo mamy do tego prawo". Daleko zajdziemy na takim światopoglądzie.
0
@lupy jak mi sie nie podoba kogos wpis to go omijam. Po co ten placz?to nic nie da. Kazdy ma prawo zadać nawet glupie pytanie. to forum dla kazdego.
0
@dawidz4 Oczywiście, że ma prawo, ale mnie drażni to, że niektórzy są tak niesamodzielni i leniwi. Mnie ma prawo to drażnić i mam prawo to powiedzieć - idąc tym tropem "mam prawo".
Nie wiem czy nic nie da, mam cichą nadzieję, że jak zaczniemy zwracać uwagę na takie rzeczy to ludzie zamiast wrzucać tu pytania na które odpowiedź można znaleźć w 3 sekundy w necie sami spróbują je odnaleźć.
Nigdy nie zrozumiem po co te określenia typu "płacz".