- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1540 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
July_6_BcN
1
@Batys Nie mam, na pewno koło połowy sierpnia, a gdzie i z kim to nie mam pojęcia.
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1540 Culés
0
Jak widzicie letnie okienko transferowe? Kto powinien być priorytetem dla Barcy? Jakie pozycje wzmocnić? Czy "Gryzak" jest potrzebny?
1
@Reiv111 raczej nie, już jednego Gryzonia mamy
9
@Reiv111 Griezmann
Arthur
De Ligt
3
@Messibestplayerintheworld No właśnie czy jest sens ładować kolejne 100 milionów na Griezmanna? Może jakiś inny napastnik? Arthur wydaje się być super zakupem. Tak samo, jak i De Ligt, tyle, że ten drugi to bardziej w perspektywie wzmocnienia na przyszłe lata.
1
@Messibestplayerintheworld De Ligt raczej nie przyjdzie. Jak widać Barcelona szuka ''nowego'' Mathieu. Piłkarza,który może grać na środku obrony jak i na lewej stronie. Dużo się mówi o tym,że w lecie odejdzie Digne i właśnie dlatego ostatnio głośno zrobiło się o Alabie.
0
@BarcaInfo Ten Alaba to mi się widzi:)
2
@BarcaInfo Takim piłkarzem jest Lucas z Atletico. Moim zdaniem najlepsza opcja to wzmocnienia obrony.
0
@Reiv111 Kimmich i Griezmann oraz De Ligt. Joshua mega pilkarz ale Bayern go nie puści
2
@Reiv111 Koniecznie stoper o profilu Mascherano / Vermalena / Umtitiego, kogoś do pary do gry z Miną, bo Pique z Miną grać nie mogą, a z zdrowiem Vermalena jest różnie.
1
@Reiv111 Drugie podejście do Verattiego. Wiem, że to nierealne ale od zawsze miałem nadzieję, że następcami Xaviego i Iniesty będzie właśnie Veratti i Coutinho. Połowa planu jest wypełniona, czekam na drugą. :)
1
@Reiv111 Griezmann
Arthur
De Ligt
To takie dla mnie najlepsze opcje. Do tego więcej szans dla wychowanków(Alena, Cucurella, młody Busquets i Abel Ruiz to taka najlepsza czwórka) i odbudowanie Sampera(jak grał jeszcze w La Masii zapowiadał się fantastycznie, wciąż w niego wierzę).
Opierając się na plotkach zamiast De Ligta Lucas Hernandez. Ponoć tak samo jak w lecie Barca szuka nowego Abidala, a zawodnik Atletico jest najlepszą opcją w tym kontekście.