- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1041 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
pt9
2
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1041 Culés
18
Griezmann w dzisiejszym meczu:
- 1 asysta
- 1 strzał niecelny, 1 zablokowany
- 2 dryblingi i 1 udany
- 26 podań (78% celności)
- 3 kluczowe podania
- 2 przerzuty i 1 celny
- 1 długa piłka i 1 celna
- 13 pojedynków i 8 wygranych
- 1 strata
- 3 razy sfaulowany i 1 faul
- 1 wybicie
- 1 odbiór
- 4 wślizgi
Coraz bardziej przekonuję się do jego transferu. Jeśli Barcelona faktycznie będzie chciała wpłacić klauzulę w wysokości 100 mln, to nie ma co czekać, bo cena jest promocyjna, jak za zawodnika takiej klasy. Valverde będzie sporo rotował. Dembele wciąż się uczy, Messi czy Suarez także potrzebują odpoczynku, a Griezmann może zagrać na pozycji lewego czy prawego pomocnika, na skrzydle czy na szpicy. Dodatkowo dużo pracuje w obronie. Do taki Valverde będzie pasował idealnie. No i lepiej sprowadzić zawodnika już w idelanym wieku dla napastnika (27 lat) niż kogoś młodego, ze względu na to, żeby nie zablokować rozwoju Abelowi Ruizowi, który ma potencjał na światowy Top i jednego z najlepszego napastników. Plusów jest mnóstwo.
1
@ViscaBarca123 Zgadzam się z Tobą w tej kwestii i uważam, że cena 100mln jest faktycznie promocyjna. Ciekawi mnie czy te wszystkie medialne doniesienia ze ma być u nas w nestapnym sezonie to prawda. Rok temu wysmiewałem te doniesienia o Neymarze ze ma isc do PSG i nazywałem je głupimi plotkami a jednak się zdziwiłem. Możliwe ze coś w tych doniesieniach jednak jest i Antek do nas zawita. Pasowałby do nas.
0
@ViscaBarca123 Wypada mi sie tylko zgodzić ja bylem od poczatku za tym transferem nawet w leci po odejściu Neya swietny gracz i pracuje na calym boisku dawać go :)