- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1370 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1370 Culés
0
Gołym okiem widać, że Real odpuszcza ligę i koncentruje wszystkie siły na LM. Nie ma powodów do jakiejś wielkiej radości.
51
@JimMorrisonFCB Niepowodzenia Realu zawsze są powodem do radości ;)
0
@JimMorrisonFCB LR o tym nie wie :P
chociaż w LM też nic wielkiego nie pokazali, więc.... Są słabi i tak :D
0
@JimMorrisonFCB Z PSG w 2 połowie grali bardzo podobnie
0
@JimMorrisonFCB Gołym okiem widać że wyjdzie na nich drużyna która " nie obsra zbroi" i Real gaśnie. W LM więcej farta niż umiejętności. Jak PSG zagra jak potrafi z Di Maria w składzie to Real zmięknie szybko.
1
@JimMorrisonFCB Wystawiając się tym samym na pośmiewisko, że skończą ligę z 20 punktami w plecy? Nie sądzę. Real nie zagrał z PSG nic wielkiego. Nie wiem, jak to jest, że średnie wydawałoby się ekipy La Liga potrafią grać dobrze z Realem, dominować nawet i zdobywać punkty, a "wielkie" kluby w LM grają z nimi jak takie PSG ostatnio. Obrona jakby pierwszy raz widzieli się na oczy, a umiejętności atakujących spadały do poziomu mniej niż średniaków ligowych.
0
@PatrychoO Widać było większą mobilizację mimo goli z niczego.
2
@JimMorrisonFCB Ja to widziałem ich mobilizację tylko w pierwszych kilku minutach, kiedy Real ruszył na nich jak pociąg. A potem?
1
@JimMorrisonFCB Jasne, że w LM mieli większą motywację, ale jak serio odpuszczą ligę, to jeszcze skończy się tak, że w przyszłym sezonie w tej LM nie zagrają w ogóle :D
0
@Ledsbourne Boję się żeby nie wygrali znowu LM.