- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1340 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1340 Culés
16
Alex Granell: "Tak samo jak dziecko byłem podekscytowany gdy dostałem koszulkę po meczu od najlepszego piłkarza jakim jest Messi." [BarcaNet]
- Nawet we wczorajszym meczu nie było żadnych złości piłkarzy. Widać było, że po faulu przybijali sobie "piątkę" a po meczu z jednej jak i drugiej strony miłe pochwały. :)
1
@BarcaInfo Nie wiem czy kibice mają jakąś "kosę" między sobą ale oba kluby mogłyby jakoś współpracować ;) Po co ogrywać w Hiszpanii zawodników City skoro mogli by to być młodzieńcy Barcy. I tak wiem, że rywal derbowy ale są jacyś tacy neutralni a nie jak Espanyol...
2
@SinMistico Noo Barcelona mogłaby znaleźć sobie w lidze klub do ogrywania młodych piłkarzy, bo w Barcy B zrobił się syf i ściągają tam średnich piłkarzy, a przecież ona jest od ogrywania młodzieży z La Masia. Mam nadzieję, że to się zmieni.
1
@BarcaInfo To musiał by być klub w innej lidze.. Przecież aż prosiłoby się o spekulacje i kontrowersje w meczach między sobą.
0
@SinMistico To tak jak z Realem i Getafe - niby derby, ale w przyjaznej atmosferze. Z drugiej strony - spora część kibiców Girony pewnie kibicuje również Barcelonie, w końcu to też Katalonia i klub jak najbardziej kataloński (nie jak Espanyol, który jest hiszpański). Podchodzą do nas z szacunkiem, a z kolei fani Barcy lubią Gironę, bo grają z nami otwarty futbol, ogólnie prezentują fajną dla oka piłkę, ograli Real Madryt, co zawsze cieszy i są "swoi". Wybierając się do Barcelony rozważałem nawet, czy przy okazji oprócz meczów Barcy nie odwiedzić stadionu Girony, ale ceny biletów podobne jak na Camp Nou...