- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1151 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
25 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1151 Culés
51
Mówta co chceta, ale to był wieczór Neymara, tu on wyważył te z pozoru zamknięte drzwi. To On wtedy pociągnął Barcę, przyćmił nawet Messiego.
Czasem denerwował w przekroju sezonu, ale w tym dwumeczu to jemu najbardziej zależało, nawet w tym pierwszym przegranym meczu z PSG, to On się najbardziej starał i walczył.
Kto wie, może gdyby po tamtym meczu został bardziej wyniesiony na piedestał, to poczułby się doceniony i nie skusiłby się na przenosiny do Paryża? Tego się już nie dowiemy...
12
@QuentinTarantino No i to był w sumie ten jeden jedyny moment w tamtym sezonie, kiedy naprawdę pokazał, że jest wielki i pociągnął za sobą całą Barcelonę.
Miał liderować z Alaves - Barcelona przegrała. Miał liderować z Malagą - Barcelona zremisowała. W rewanżu z Malagą dostał czerwoną kartkę, podciął drużynie skrzydła, mecz został przegrany, a potem nie zagrał przez to w Klasyku. Z Juventusem w Lidze Mistrzów też niczego nie zaoferował.
13
@QuentinTarantino Racja, ale przy wyniku 3:1 odcięło mu prąd i powinien wylecieć. Miał szczęście.
5
@tristan87 Szczęście to ma Casemiro :) I Real w końcówkach XD
0
@QuentinTarantino Możesz mieć dużo racji. U nas przyjęło się już że chwalimy za takie mecze przede wszystkim Messiego - często wystarczy że prostu jest na boisku ;) Co nie zmienia faktu że Ney odwalił słaby numer (nawet dla siebie) z tymi przenosinami.
2
@hen0x Z Juve Neymar zaoferował najwięcej spośród naszych piłkarzy.
0
@hen0x "Z Juventusem w Lidze Mistrzów też niczego nie zaoferował."
No ciężko oczekiwać by Neymar 2 razy w jednej edycji Ligi Mistrzów ratował drużynie tyłek w tak wielkim stylu jak z PSG.