- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 752 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 752 Culés
0
Wydaje mi się,że jeśli w weekend w Vikersund będą dobre warunki do skakania to Stoch w takiej formie będzie mógł się pokusić o wyrównanie bądź pobicie tego obecnego rekordu świata 253,5 metra bo naprawdę jest w nieziemskiej formie.I nie przkonaja mnie argumenty,że nie jest lotnikiem bo wystarczy zobaczyć jaki ma rekord życiowy ;)
1
@Tito545 Dobry zawodnik potrafi na każdej skoczni oddawać znakomite skoki. Adam też nie był lotnikiem a chyba 6 razy wygrał na mamutach.
0
@Tito545 Chyba że będą się bali i cały czas będzie skakał z dwóch belek niżej :D To znów będzie latał "tylko" tyle co inni
0
@Tito545 ostatnio Kamil prawie każdy skok oddaje z niższej belki niż wszyscy i myśle że sam Horngaher nie będzie go narażał na jakiś rekordowy skok bo szkoda zdrowia co nie zmienia faktu że z niższych belek skacze lepiej niż pozostali
na mamucie jednak sędziowe też mogą doło,żyć swoje 3 grosze
0
@Janiama no i pojawia się pytanie czy nie był dobrym lotnikiem? jasne że nie wygrał małej kryształowej kuli za loty(nie przyznawana od sezonu 20001/2002 do 2007/2008), ale wygrał 6 zawodów, co jest 3 wynikiem w historii(za Gregorem S i Prevcem). Małysz był zatem wybitnym lotnikiem, podobnie jak Kamil - 2 zwycięstwa, srebro MŚ w lotach, 251,5 m rekord życiowy... Gadanie że Ci dwaj skoczkowie nie są dobrymi lotnikami, to tylko jak dla mnie powielanie stereotypu.
0
@Janiama Co więcej, Adam przez bardzo krótki okres czasu był współrekordzistą świata w długości lotu, a to był przecież król normalnego obiektu