- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
30 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
4
Taka chłodna analiza tego dwumeczu - mimo wyniku, ja zadowolony nie jestem, oba mecze załatwili Messi i Valverde dzięki zmysłowi taktycznemu i schematom defensywnym. W środku pola słabo to wyglądało - zapewne inaczej by było, jakby Iniesta przystąpił do spotkania gotowy w 100%, jednak kontroli nad II linią to my nie mieliśmy. Do tego dosyć niska motoryka - owszem, pewnie ten wynik i szybko strzelony gol trochę ustawił grę, jednak w optymalnej dyspozycji nie dalibyśmy się zepchnąć tak bardzo.
Moim zdaniem Ernesto trochę za dużo minut daje crackom, a za mało rezerwowym. Z Malagą Sergio czy Alba spokojnie mogli odpoczywać, Paco zdaje się od 3 miesięcy nie wyszedł w podstawie, o Denisie już nie wspominam. Mam bardzo poważne obawy, że jak przyjdzie grać z Bayernem, Realem czy City może być bardzo ciężko przy takiej formie fizycznej. Może te problemy mięśniowe trochę naszemu misterowi oczy otworzą, bo choć prowadzi zespół bardzo dobrze, to jednak w mojej opinii w kwestii rotacji popełnia błędy.
1
@barcafan_89 mimo wyniku, ja zadowolony nie jestem, oba mecze załatwili Messi i Valverde dzięki zmysłowi taktycznemu i schematom defensywnym.
Boże widzisz i nie grzmisz XD
1
@barcaclue97 A co Ci się nie podoba ? Wynik to nie wszystko, jakby tak policzyć klarowne sytuacje do zdobycia goli przez 180 minut, to wyszłoby podobnie albo na korzyść Chelsea nawet. Radzę analizować grę, a nie tylko cyferki.
1
@barcafan_89 To, ze piszesz iż geniusz taktyczny Valverde i najlepszy piłkarz w historii wygrał mecz. Sory, ale jak miałoby być inaczej? To chyba jasne ze tak jest.
W klarownych Barca przeważa, bo strzały z daleka nie są klarownymi sytuacjami..
To nie jest Barca za Pepa która cały czas napiera tylko Barca, która potrafi cierpieć i ma swoją najlepsza obronę przynajmniej w XXI wieku.