La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1327 Culés

19

Xavi:

"Nie jestem geniuszem piłkarskim, jestem tylko uczniem szkoły Cruyffa. W futbolu są dwa rodzaje trenerów ci, którzy nie chcą trzymać piłki, bo nie wiedzą, co z nią zrobić i trenerzy,którzy boją się tracić piłkę, ponieważ nie wiedzą, jak grać bez niej. Musisz grać z Iniestą, żeby wiedzieć, co oznacza przyjemność z gry. Daj mi piłkę, a ja jej nie stracę, bo myślę mając ją przy nodze. Trenowałem to przez całe moje życie. Umtiti? To najlepszy środkowy obrońca, prawda? Dlaczego? Ponieważ jego gra to nie tylko obrona,ale również idzie z piłką do przodu,myśli gdy ma piłkę przy nodze i świetnie przewiduje grę. Messi? Nie traci piłki w głupi sposób. On przyciąga obrońców, a potem, pam! On potrafi przedryblować kilku piłkarzy i zrobić przestrzeń dla kolegów z drużyny.'' [sofoot]

konto usunięte

0

@BarcaInfo Xavi, Ty jesteś geniuszem piłkarskim tak jak Iniesta jest maestro futbolu a Messi Jego magikiem. Jesteście pokoleniem który już nigdy się nie powtórzy.

0

@Janiama W dodatku bardzo skromnym geniuszem :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?