- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 801 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 801 Culés
0
Kurde Argentyna gol kontaktowy
0
@VickyFCB Lepiej dla widowiska, a przecież tego chciałaś:)
0
@mrboom Ale może być piękne widowisko bez bramek Argentyny :P
0
@VickyFCB A jakby Leo grał?:)
3
@mrboom Przepraszam Leo ale moje zdanie by się nie zmieniło :)
1
@VickyFCB Szanuję i to bardzo. Nie jesteś fangirl :)
0
@mrboom Ogólnie bardzo dobrze mu życzę ale w pojedynkach z moją ulubioną reprezentacją to wolę żeby nie strzelał :) I niestety nie mogą dwie drużyny zdobyć tytułu
0
@VickyFCB Też lubię bardzo Hiszpanię, do Argentyny nic nie mam, ale jak słyszę te słowa krytyki na Leo w reprezentacji to chciałbym żeby zdobył ten tytuł i zamknął wszystkim usta raz na zawsze:)
0
@mrboom Szkoda, że to nie jest co roku a tak to też bym chciała żeby miał ten tytuł ale no nie umiem nie kibicować Hiszpanii :)
0
@VickyFCB No, masz powody do radości:)
0
@mrboom I to jakie :D
1
@VickyFCB Jak nie wiele trzeba, by uszczęśliwić kobietę:) puszczał bym Ci z YT jak Hiszpania zdobywała mistrzostwa Europy czy to jedyne MS i byś była cały czas szczęśliwa:)
1
@mrboom Na samą myśl o tym jestem szczęśliwsza, niby to już historia ale jednak te dokonania na zawsze zapamiętam :)
0
@VickyFCB :)
Oglądaj i ciesz się dalej, ja spadam spać, dobranoc:)
0
@mrboom Dobranoc ;)
0
@VickyFCB Zasnęłaś wczoraj, czy byłaś w takiej euforii, że się o spaniu nawet nie myślałaś?:)
Takiego wyniku to się chyba nikt nie spodziewał:o
0
@mrboom W innej strefie czasowej jestem więc miałam dużo czasu do nocy żeby emocje opadły. :)
0
@VickyFCB Tak, tak, 2 dni nie pisałaś, widzę melanż poniósł:)
A gdzie się podziewasz jeśli można spytać ?
0
@mrboom Żaden melanż tylko życie codzienne w USA, w sumie teraz jest dopiero po 5 rano więc teoretycznie jeszcze można się drzemnąć :)
0
@VickyFCB Na stałe tam jesteś?
0
@mrboom Tak
0
@VickyFCB Zazdroszczę. To Ty kawał świata już zwiedzilas:)
A jaki region USA