- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 884 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
16
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 884 Culés
5
Dzisiaj o 18 użyję maszyny losującej i ogłoszony zostanie szczęśliwy wygrany, który zgarnie flagę prosto z Camp Nou ! :)
Kto nie widział postu, temu wstawiam :
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6163121.html
1
@krzysiekjr11 Tez wziąłeś z meczu więcej niż 1? :D
7
@Khardan no przecież nie wyszedłbym z jedną :P
2
@krzysiekjr11 Taka flaga to marzenie :3 Super pomysł :)
54
@krzysiekjr11 Mam chorom dwuletnią siostrę, ona kibicuje Barcelonie od trzech lat i bardzo ucieszyłaby się z takiego prezentu. Na pewno taka niespodzianka umiliłaby jej chorobę, bo katar jej nie schodzi od trzech dni. Wysyłka oczywiście na Pana koszt, bo nie mamy pieniążków. Pozdrawiam, liczę na Pana!
2
@Escobarcelonista Ja mam BARDZIEJ chorom curke. Daj no Pan, licze że okaże się Pan Panem z sercem. Za chwilę mogę podać adres wysyłki. Dodatkowo jeśli byłaby możliwość (a pewnie byłaby), to prosiłbym o wysłanie 4 biletów na mecz Barcelona - Real. Niech Pan okaże dobre serce biednej rodzinie z BARDZIEJ chorymi ludźmi. Pozdrawiam i czekam!
3
@macio_944 Pewnie rodzina szczepionkowców, macie za swoje! Masz tupet, może jeszcze napiszesz, żeby szanowny Pan oddał Tobie flagę, którą wziął dla siebie. Miejże litość człowieku.
0
@Escobarcelonista Się świeżakiem co najwyżej zadowolisz.
2
@Escobarcelonista Tak, bo szczepionki som złeee kurłaaa!
Ide na kapiczyny z somsiadem złodziejem jednym, zamiast sie tu wkurłać.
0
@Griezmann7 A ty paszportem cyfrowego polsatu.
0
@macio_944 Zaraz wyślę syna z kolegami to inaczej porozmawiamy, kurła.
0
@Escobarcelonista Drugi do kompletu? Dla mnie bomba. Do zestawu jeszcze poproszę pokrowiec do Nokii 3310.
0
@Pusshi Nie strasz, nie strasz bo sie wiesz...
:P
0
@Escobarcelonista wyślij zdjęcie bo chciałbym zobaczyć bidulkę
0
@krzysiekjr11 https://demotywatory.pl/uploads/201609/1473955336_iiy2vo_fb_plus.jpg