- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1841 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1841 Culés
16
Podejrzewam,że wiele osób tutaj skończyło kursy trenerskie i mają wgląd do treningów/pracy zawodników Barcy,a Valverde?Co on tam może wiedzieć?Amator i kolejny "wuefista" na ławce Barcy.
Mógłby skorzystać z rad z La Ramblii,to już dawno jakaś drużyna zrobiłaby nam szpaler,a tak?Zostają nam do zdobycia "tylko" 3 puchary w tym sezonie...szkoda gadać.Sezon na straty,bo Paco i Mina nie grają :/
1
@norbi77 Masz rację bez sensu jest takie gadanie hahahaha
0
@norbi77 Wyolbrzymiasz..
Widziałeś dzisiaj grę Suareza? Nawet Mina by więcej dał w ataku, bo można byłoby wrzucać.
Suarez to świetny zawodnik, ale On już nie daje rady, w sumie to mu się nie dziwię, bo lata ciągle presingiem z przodu. Tutaj uważam że Valverde robi błąd, bo Suareza będziemy potrzebować w Lidze Mistrzów.
Tutaj na stronie jest śmieszne rozumowanie..
Teraz jest ok, wygrywamy, bijemy rekordy, jesteśmy w każdych rozgrywkach, więc wszystko jest ok ;)) gdybyśmy dzisiaj przegrali, to większość juz by ciągnęła po Ernesto, mówię o tych osobach które teraz mówią że jest ok.
My jeszcze nic nie wygraliśmy.. Teraz kilka meczy co 3 dni. Nie wyobrażam sobie że Valverde wystawi Paco na Rome.. postawi na Suareza, który nie daj boże od tego wysiłku nabawi się jakieś kontuzji.. wtedy zobaczysz, a może nawet sam poczujesz złość do naszego trenera.
0
@kris81 Nie twierdzę,że wszystko jest cacy tylko chodzi mi o to,że nikt tutaj nie jest trenerem światowego formatu i nikt nie wie "o co kaman" w szatni,więc narzekanie na decyzje trenera są nie na miejscu,tym bardziej,że bronią go wyniki.
Też czasami mi się nie podobają jego "zagrania",ale trzeba pamiętać,że za wyniki odpowiada Valverde,a nie Janusze przed kompem i dlatego Ernesto gra przede wszystkim efektywnie,bo myślę,że zmusiła go do tego sytuacja na początku sezonu,a skoro taka gra przynosi to efekty to po co ma zmieniać coś,co funkcjonuje?