- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 509 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 509 Culés
6
Byłem w Żabce i mina zajechanych właścicieli bezcenna. Niech zobaczą jak ciężko muszą zasuwać ich pracownicy, za te grosze które im płacą
2
@mrboom Nikt nie każe im tam pracować, jest to wola pracownika więc wiesz :)
0
@mrboom W Żabce w sklepie nie ma właścicieli! Właścicielem jest CVC Capital Partner. W sklepach są ajenci którzy dostają pewną kwotę by móc zatrudniać pracowników. Pieniądze są tak niskie że często sami muszą non stop pracować.
0
@Krystian7 Nikt nie każe im tam pracować, zgadza się, ale jeżeli, nie mogą znaleźć czegoś innego, to pójdą tam, chociaż na chwilę. Lepsze to niż siedzieć w domu i nic nie robić.
0
@Janiama Wiadomo o co chodzi, ale dzięki za przejrzyste wyjaśnienie.
0
@mrboom Tylko że ajenci dostają tak małe pieniądze że często pracownicy na koniec miesiąca mają więcej niż oni. Jak masz sklep o niskich obrotach to zatrudniają dwie osoby i sami zapierd.....! Chodzi mi tylko o to że ci niby właściciele czyli ajenci mają w Żabce naprawdę przerąbane.
0
@GenerałXavi Bo to wyzysk, kolega wyżej napisał, że sami mają mało, to chociaż na pracownikach zaoszczędza
0
@Janiama Tak z ciekawości, jesteś takim ajentem, czy znasz kogoś?
0
@mrboom To że otworzą w niedzielę to dla nich jedyna szansa na poprawienie obrotów a co za tym idzie na wyższą prowizję od utargu. Sami ajenci nie chcą pracować w niedziele ale nie mają wyjścia. To jest wyzysk sieci ale naprawdę nie wina ajentów.
0
@mrboom Pracowałem przez 4 lata przy tworzeniu sieci Żabka w Poznaniu w centrali jeszcze za czasów Mariusza Świtalskiego. Byłem blisko przy wszystkim a teraz jest jeszcze gorzej. Dla ajentów masakra.
0
@Janiama Widzę że wiesz co mówisz, ale patrząc na rynek, żabek jest coraz więcej.
1
@mrboom Tak zawsze kogoś znajdą. Teraz wielu ajentów ma po dwie żabki, wtedy mają trochę więcej kasy. Rotacja wśród ajentów jest olbrzymia. Rzadko który wytrzymuje dłużej niż dwa lata.