- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1150 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1150 Culés
3
Cofnijmy się do sierpnia zeszłego roku i gdyby ktoś nam przedstawil,że w kwietniu będziemy prawie mistrzami,zagramy w finale pucharu króla.ale odpadniemy w 1/4 LM to ilu z nas,by się na to zgodziło?
Podejrzewam,że większość
Wiem,że najbardziej boli styl w jakim odpadliśmy,ale jeszcze mamy sporo do wygrania i tyle samo do przegrania,więc gramy dalej☺
4
@norbi77 Ja myślę, że mniejszość. 1/4 LM to zbyt mało jak na Barcelonę.
7
@norbi77 Szczerze? Ja bym się nie zgodził na to ponieważ Liga Mistrzów to nie dość, że najbardziej prestiżowe rozgrywki to grają tam najlepsze kluby z Europy, a Barcelona po raz kolejny odpada w 1/4 i to z zespołem (z całym szacunkiem do Romy), który bije się na noże o 3-4 miejsce w Serie A z bardzo dużą stratą do Napoli i jeszcze większą do Juventusu.
Jeszcze samą porażkę czy nawet odpadnięcie można zrozumieć ale styl i wynik jest dramatyczny i to nie jest tylko porażka ale kompromitacja.
Wyobraź sobie Real odpadający z takim wynikiem..., a Barcelonie zdarza się to coraz częściej, za często.
0
@norbi77 Takie gadanie co by było gdyby. Barca to Barca i jasną sprawą jest, że co sezon kibice chcą, żeby wygrywała wszystko.
Zresztą to nie chodzi już o wczorajszy mecz, a o to co się dzieje od dobrych 3 lat. Półfinał LM jest dla Barcy nie osiągalny. No i styl gry, który jest beznadziejny.
0
@Qlewer To proponuję poczytać komentarze przed sezonem.
1
@norbi77 Ok załóżmy, że wygramy dublet (głęboko wierze, że tak będzie) ale ten mecz zostawi bardzo dużą plamę, ten mecz będzie odbijał nam się czkawką jeszcze wiele lat. Dla mnie LM jest bardzo bardzo ważna.