- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 967 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
TR3YWAY
0
Pojechałem sobie wieczorem po lody. Zahaczyłem o najbliższe miasto, coś dużo ludzi na... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 967 Culés
3
Oby jutro Loverpool /Bayern- Real. Pozostanie mała nadzieja. Niestety jeśli wylosują Romę z szacunkiem do nich to finał mają cholernie blisko, a ja nie wierzę, że w finale przegrają.
Chciałbym już znać parę finalistów. Teraz czas będzie się kurew*** dłużyć. Trzeba przelać myśli na ligę, bo jeszcze to mogą spieprzyć. Jakoś nie czekam zbytnio na mecz z Nietoperzami,no ale trzeba zapomnieć i oglądać do końca.
0
@Kamiloza91 Ligi nie zawala - 11 pkt przewagi i tylko 7 spotkan do konca
0
@mekston Też tak myśle. Zobaczymy jak zagrają trzy najbliższe mecze.
0
@mekston No w takiej formie... gdzie z Sevillą cudem był remis i w zasadzie po Ogórkach zagraliśmy identyczny mecz z Romą tylko już tego cudu nie było to nie wiem. Mamy bardzo ciężki kalendarz. Z tych 7 meczów mamy Valencię, Celtę gdzie wiecznie są problemy, po drodze jest jeszcze finał pucharu króla, Depor (tu muszą być 3 pkt), później Real i Villarreal. Na koniec Levante i Real Sociedad. Więc jest pewne prawdopodobieństwo że jak tyle czasu było bez porażki to nagle te porażki mogą się zacząć sypać jak z rękawa. Bo przeciwnicy są bardzo wymagający, a nasi zawodnicy obecnie są na poziomie środka tabeli naszej Ekstraklapy.
Muszą spiąć poślady i wykrzesać z siebie jakieś reszty sił żeby jak najszybciej przyklepać ligę. Im dłużej do mistrzostwa tym będzie coraz bardziej nerwowo. Przewaga jest spora, ale jeszcze nic nie wygraliśmy. Z Romą też były 3 bramki przewagi i tylko 90 min... I nie pykło.