- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1121 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1121 Culés
1
Ludzie mam pytanie, chce się zwolnić z roboty w której pracuję od 7 listopada 2017. 7 maja będzie 6 msc jak tam pracuje, czyli po 6 msc pracy okres wypowiedzenia jest 1 msc.
Teraz moje pytanie:
Jak złożę dziś wypowiedzenie to czas mojego okresu wypowiedzenia wynosi 2 tyg czy miesiąc?
Bo wiem, że okres wypowiedzenia liczy się od początku następnego miesiąca.
3
@BaRcA!FaN Jestem prawie pewien że 2 tygodnie. Btw nie łatwiej za porozumieniem stron ?
0
@Bykunn Mam zaległy urlop z tamtego roku i właśnie nie wiem czy za porozumieniem on mi nie przypadnie. Bo jak normalnie się zwolnie to kasę mi wypłaca za tamte dni.
1
@BaRcA!FaN Lepiej pogadaj bo większość firm ma straszny ból dupska o wypłacanie kasy za zaległy urlop. Chyba że po prostu tylko na takich trafiałem :D
1
@BaRcA!FaN miesiąc, ja tak miałam przywaliłam chorobowe bo za uzgodnieniem stron nie szło za nic
0
@Bykunn No nie mają innego wyjścia. Skoro nie dali to muszą wypłacić jeśli do 30 września nie wykorzystam.
0
@Crystaliczna No u mnie za porozumieniem też raczej nie da rady, bo mają mało pracowników.
0
@BaRcA!FaN Jak rzucisz wypowiedzenie to przecież wiadomo, że żaden pożytek z takiego pracownika bo albo ściemnia albo siedzi na Lquattro. Powiedz im kiedy chcesz odejść i dogadaj się, to nie będzie żadnego okresu wypowiedzenia. Urlopu szkoda bo chyba przechodzi do kolejnej roboty.
Przynajmniej u mnie tak jest, jak sie dogadasz to pójdą na wszystko, chyba ze byles dla nich penisem, wtedy inna sprawa.