- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 649 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 649 Culés
22
Luis Racionero (dziennikarz):
Valverde jest bojaźliwym trenerem, który nigdy nie będzie wystarczająco dobry dla dużych klubów jak Barca. Barca wydała 140mln na Dembele, a ten w meczu Champions League wystawia S. Roberto. Nie ma na to wytłumaczenia.
Poza tym nie mógł znaleźć rozwiązania na zagrożenie ze strony Dzeko. Mógł użyć Paulinho i Yerryego Mine, aby zniwelować ten problem. Wolał czekać do 80min na zmiany. Zarząd nie powinien tego tolerować.
źródło: http://www.mundodeportivo.com
13
@MontelQ Nie mozna sie z tym nie zgodzic.Wlasnie takich dzikow jak Paulinho,Dembele czy Vermalen zabraklo w Rzymie.
2
@MontelQ No ale wolał Mine posadzić a ze wzrostem Miny może nie padła by ta bramka Dzeko bo ze wzrostem Miny to Dzeko by chyba musiał na spężynach podskoczyć ale było minęło ehh
5
@Lukii9090 Patrząc na wzrost Miny cieszyłem się , bo to daje bardzo dużo możliwości taktycznych. I to nie tylko w obronie, ale i też w ataku. Widać Valverde jest innego zdania...
4
@sevs On jest zdania, że Pique zajechany, kontuzjowany itd lepiej żeby grał xd Widac to było jak karnego sprokurował ściągając zawodnika Romy za rękę w polu karnym na glebę jak Jozek najebany z pod Monopola, który trzyma się kolegi żeby nie zaliczyć gleby xdddd
0
@MontelQ No jasne, dziwię się, że on tu jeszcze trenuje. Przecież liga i puchar króla to nic. EV poziom Jozaka. A tak na serio to śmieszy mnie zwalnianie trenera którego miesiąc temu wychwalaliście pod niebiosa i miał być Wengerem Barcy