- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
4
Masakra jak real potrafi być skuteczny. To wręcz niesamowite, że grając tak słabo znowu są jedną nogą w finale. Bayern to z kolei szpital i obawiam się, że w tak okrojonym składzie awans jest mocno skomplikowany. Bawarczycy wyglądali momentami tak jakby nie wiedzieli jak mają się zabrać za real. Najgorsze jest to, że jedynymi osobami którym się chciało był 35 letni Ribery i były zawodnik realu James. Strasznie zawiódł mnie Thiago i kompletnie nie sprawił, że my kibice Barcelony żałowalibyśmy jego odejścia. Lewandowski i Muller totalnie wyłączeni z gry choć Robert miał 2 dogodne sytuacje to niestety nie pokazał instynktu zabójcy. Kimmich zdobył ważnego gola, ale w tej sytuacji Navas nie zachował się jak topowy portero. Dodatkowo władze Bayernu w każdej minucie meczu zapewne żałowali odejścia Costy, bo ten idealnie mógłby napędzać ataki i kręcić obroną białych.
W rewanżu Bayern ma szansę, bo Juve już pokazało, że można im wbić 3 bramki, ale raz, że muszą zagrać perfekcyjnie w obronie dwa, że muszą uwierzyć w siebie i zdecydowanie poprawić skuteczność, a trzy, że sędziowanie musi być sprawiedliwe.
4
@kamzar Sędzia nie pozwoli na wbicie 3 goli, zapomnij ;)