- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1828 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1828 Culés
0
Wiem, że to głupie bo to nasi najbliżsi rywale, ale szkoda mi Deportivo. Jeden z niewielu klubów z PD, z którymi mamy prawdziwą sztamę. Klub z historią, honorowy, bardzo ich szanuję. Większość z Was pewnie się ze mną nie zgodzi, ale dla mnie idealny scenariusz to przegrana zarówno Atletico jak i Barcy żeby zachować tym poczciwym ludziom cień szansy na utrzymanie w La Liga.
46
@masq Idealny scenariusz to zaprzepaszczenie szansy na historyczny sezon ligowy bez porażki tylko po to by dać cień szansy Deportivo? Nie, dzięki. Nie wchodzę w to!
12
@masq Niby sztama, a pamiętam jak dzięki nam (remis 2:2) utrzymali się w lidze, a w kolejnym sezonie ukradli nam punkty, które były nam bardzo potrzebne i mogły zadecydować o mistrzostwie.
2
@masq Daliśmy im utrzymanie, kilka lat temu. Teraz nie mają na to żadnych szans.
2
@masq Też w to nie wchodzę, ale cały początek o szacunku dla Deportivo to prawda :)
1
@LuisSalvano Tak właśnie to też pamiętam, troszkę mnie wtedy wkurzyli
0
@LuisSalvano Sztama =/= podkładanie się. Jeszcze nazywasz to kradzieżą...
0
@BaroPodertos Człowieku, my się im podłożyliśmy w meczu, który w zasadzie mieliśmy wygrany. Piłkarze Barcy nawet specjalnie się z tym nie kryli. Gdyby nie nasz gest, to spadliby do 2 ligi. Grając z nami w kolejnym sezonie, nie potrafili się odwdzięczyć.
A o kradzieży punktów mówi się zawsze, kiedy jakaś drużyna remisuje / pokonuje inną. Dziwne, że nigdy nie spotkałeś się z takim określeniem w tym kontekście.
0
@LuisSalvano Ale wtedy oni też walczyli o utrzymanie, mieli się nam odwdzięczać kosztem ewentualnego spadku?
1
@masq Deportivo bez względu na wynik meczu z Barça i tak się nie utrzyma
0
@GenerałXavi Ale gdzie ja napisałem, żebyśmy się im podłożyli? XD
0
@LuisSalvano Inna sprawa ze wowczas i tak by sie utrzymali bo ktorys z zespolow relegowano za problemy finansowe.
Wowczas wydawalo sie ze na tym “naszym gescie” ucierpi Eibar. Jednak Eibar sie utrzymal a od tamtego czasu z Eibar zawsze wygrywamy