- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1310 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1310 Culés
5
Inter vs Juve za moment, niezwykle istotny mecz, a na bramce dalej Bufffon. Nie mówię, że Szczesny wyciągałby wszystko, ale jestem przekonany, że mieliby te + 5 pkt więcej.
0
@Monti Czemu niby Buffon miałby usiąść na ławce? Spokojnie przed Szczęsnym jeszcze wiele lat gry. Buffon to klasa i zasługuje dokończyć sezon.
4
@Kamiloza91 Bo Szczesny jest lepszy i to powinno decydować?
0
@Monti Skąd wiesz, że lepszy. Szczęsny w tym sezonie nie bronił w ważnych meczach. Też bym chciał żeby bromił Wojtek, ale nie ma na to szans żeby nagle w meczu decydującym o mistrza nie zagrał, zwłaszcza, że w tym sezonie to on gra w ważniejszych momentach.
0
@Kamiloza91 Bo widać jak się prezentował i co wyjmował w tych co grał, a co pokazuje Buffon. Najwyższy czas na odejście :)
0
@Monti No np. z Benevento Wojtek tak pięknie ustawił mur... Buffon to legenda tego klubu i prawdopodobnie po tym sezonie kończy(ewentualnie po następnym), a przy tym prezentuje genialny poziom, ale powinien grać Wojtek, bo z Polski...
0
@Forza_Juve Nie, powinien grać, bo broni lepiej. I nie, nie dlatego, ze jest Polakiem. Buffon za długo przeciąga i większość się zgadza, że nie gra jak kiedyś. No ale powinien grać, bo symbol...
0
@Monti Buffon faktycznie nie broni tak genialnie jak np. w 2006, wieku się nie oszuka, ale wcale nie broni gorzej od Wojtka, który genialne interwencje przeplata z niepewnymi. I tak, symbol i kapitan, który ma ogrmny szacunek u wszystkich i jest genialnym piłkarzem, powinien grać...