- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 877 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 877 Culés
1
Sport pojechał z okładką
18
@zdzidek2 Przecież napisali prawdę, więc w czym rzecz?
1
@zdzidek2 To było do przewidzenia :D
0
@hen0x Racja, sędziowie pomogli, prezent od Bayernu też był, jednak chodzi o sam styl, w jakim zaprezentowali okładkę ;)
0
@zdzidek2 Mundial napisało, że Real awansował w klasycznym stylu xD
3
@zdzidek2 Dobrze, że piszą prawdę. :D
3
@zdzidek2 To nie pierwszy raz, kiedy ktoś tam w kogoś uderza. Tam jest kompletnie inne podejście do dziennikarstwa niż w Polsce. Mówią/piszą, co myślą. Nie patyczkują się. Trochę to dziecinne i żałosne, ale taka już ich mentalność. Obejrzyj kiedyś El Chiringuito. Ich program idealne odzwierciedla tamtejszy futbolowy półświatek. W Polsce coś takiego jest nie do pomyślenia. No ale u nas każdy ma kija w dupie i chce być możliwie jak najbardziej poważny i rzetelny. W sumie nie wiem, która z opcji jest lepsza. Według mnie żadna.
0
@zdzidek2 No żenada. Nie wyobrażam sobie w Polsce żeby doszło do takiej sytuacji że jakiś dziennik w taki sposób pisał po meczu polskiej drużyny. Chodzi mi o negatywne nastawienie do drużyny ze swojego kraju.
1
@hen0x Marca często potrafi być rzetelna gazeta, chociażby po remontadzie z PSG itp
0
@Socjopata Nie mówię, że nie. To ogólnie zależy od sytuacji. Poza tym MARCA jest największą gazetą w Hiszpanii i uderza w trochę innych odbiorców (światowych). Sport/MD, choć są dostępne w całej Hiszpanii, to piszą głównie dla publiki katalońskiej i często wykorzystują niechęć wynikającą z sytuacji politycznej. Jakoś trzeba publikę zdobywać.