- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1649 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1649 Culés
8
Pięknie to wygląda. Ludzie wyszli na ulice, znaczy ekhem... na facebooka i strzelają sobie pianą z ust. Najzabawniejsze są anglojęzyczne profile, gdzie "egzotyki" wyzywają się od najgorszych psubratów. Dominują zdjęcia Suareza faulującego Varane i Bale`a atakującego Umtitiego. Tragikomedia.
I pomyśleć, że to wszystko po meczu o nic, gdzie przez połowę czasu piłkarze grali jak na plaży. Po 4 piwach.
2
@al Fayed Wykasuj te kasowanie konta, bo w przeciwnym razie przejadę się tam do Ciebie. Takich ludzi jak Ty tutaj potrzeba :)
1
@al Fayed Może mecz i był o nic, ale walki było 100 razy więcej niż w Rzymie co mi się podobało. 10 chłopa (w sumie 9 bo Ter Stegen sobie tylko czasem poskakał w bramce) zapieprzało jakby to był finał mundialu, za to kocham futbol :D
0
@Pusshi Indeed. Ale dopiero w drugiej połowie zaczęliśmy grać swoje. W pierwszej powinniśmy zamknąć mecz już po 20 minutach, a odpuściliśmy. Dzisiaj najlepszy Rakitic :)
1
@al Fayed Zdecydowanie, doceniłbym też Pique bo walczył niesamowicie. Przez pierwsze 10 minut Real nawet nie potrafił wyjść ze swojej połowy, a w drugiej było więcej walki niż czystko piłkarskich umiejętności. No i brawa dla Valverde za bardzo dobrą reakcję po czerwonej kartce :)
0
@Cochise Zapraszam w wakacje, obgadamy bezdroża literatury przy piwku :D
0
@al Fayed Ale zanim to nastąpi, muszę mieć z Tobą jakiś kontakt, więc przynajmniej do tej pory - zostań :)