- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1389 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1389 Culés
6
Nie je, nie pije, a chodzi i żyje. Co to jest?
Ja, przed wypłatą. :D
13
@xVENUMx Tylko pić jeść spać jak tamagoczi.
0
@Ratamahatta Deeees-Paaa-Cito
0
@Ratamahatta A kto to jest ten Tamagoczin?
1
@Kozinho. Skoro nie wiesz znaczy jesteś Gimbusiem ;] Urodzeni w latach wczesnych 90 znają ;]
1
@Kozinho. Wychowałem się na tej piosence.
0
@Ratamahatta A ja myślałam, że wychował cię Malik Montana piosenką Lassie wróć.
0
@sidzej Co do Malika Montany - jak jestem w Warszawie w meczecie to jakoś dziwnie jest się na niego patrzyć jak zachowuje się jak uduchowiony znając kilka jego "arcydzieł".
0
@Eto'o9 R10 Człowiek, który śpiewa "jak baba kocha to połyka" w meczecie...?
0
@Ratamahatta Tylko jeść, pić, kraść jak somsiad.
0
@xVENUMx myślałem że dzieci w afryce.
#chamsko
1
@sidzej Nom i podobno co piątek. Ja w Warszawie jestem raz-dwa razy w miesiącu, ale mam przyjaciół, którzy mówią, że jest w meczecie regularnie. Bekowa sytuacja. xD
1
@FC1899Barca Aha...
Nawet miałem. Chyba memów kolega nie ogłada.