- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
12
Ale ludzie pod komentarzem La Liga Loca mają ból dupy, że Kręcidło dał wielu graczy z Barcy w swojej 11. Ech, te internety, niestety ameby zawsze się znajdą
Tak na serio przecież wielu piłkarzy Realu w tym sezonie w lidze grało średnio. Niby kogo mieli dać? Na pewno odpada cała formacja obrony.
0
@Kamiloza91 Mnie to dziwi że dużo osób go krytykuje. W zasadzie czemu tak jest? Ma wiedzę o hiszpańskiej piłce, mówi z sensem, bardzo interesuje się swoją pracą i dużo o niej czyta. Ludzie zarzucają mu brak obiektywizmu, ale kłamstwo. Gdyby nie zadeklarował nigdy publicznie że jest sympatykiem Barcy to pewnie nie byłoby tematu, jak to jest w przypadku Piechoty. No i złośliwości bo „gruby” i ma problemy z dykcją. Dla mnie gten hejt na Kręcidło jest niesamowicie żałosny.
A co do 11 sezonu to dziwi mnie i wkurza to stawianie na Oblaka. Jak Atleti miało słabą pierwszą połowę sezonu to nikt o magicznym Oblaku nie wspominał a wszyscy ter Stegena wychwalali. Jak Atleti się spięło to nagle Oblak znowu wrócił do łask i stał się najlepszym bramkarzem, a ter Stegen który grał cały czas tak samo zszedł na drugi plan. Dziwne i niesprawiedliwe.
3
@Kamiloza91 No tak, to skandal, że większość 11 stanowią piłkarze MISTRZA KRAJU. Lepiej było dać więcej graczy z 3-ciej skład ligi.
0
@Eleri Pozostaje olać takich hejterów. :)
0
@Griezmann7 To już prędzej ktoś z 2 miejsca powinien być. Każdy kibic musu się pogodzić z tym, że Real w tym roku w lidze się ośmieszył.
2
@Kamiloza91 Nie no w 11 sezonu ligi powinno być 8 graczy RM, 2 ATM i Barcelony, bo przecież Real gra w finale LM, mimo że to nie są rozgrywki krajowe.