- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1006 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
3
Ale parówa co??
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1006 Culés
11
Cała historia transferu Griezmanna:
1. Dżentelmeńskie porozumienie o przejściu do FCB w listopadzie.
2. Oznajmienie decyzji Atletico.
3. Nie przewidział zapewne (albo przewidział?) że jego klub rozbije bank żeby dać mu podwyżkę.
4. Liczył w obecnej sytuacji zapewne, że Barca przynajmniej wyrówna pensję oferowaną mu przez Atletico.
5. Gra na czas żeby wywrzeć presję na Barcie.
Takie moje zdanie.
2
@masq Jeśli serio tak miałby działać to olać go. Chciałbym go, ale są pewne granice. Danie mu takiej pensji, by od razu u nas doprowadziło do ruchu piłkarzy po podwyżki. Niech sobie Atletico rozwiązuje taki problem. Trzeba wiedzieć kiedy zachować umiar.
0
@masq Według mnie wykorzystuje Barcelonę do wywalczenia lepszego kontraktu.
2
@masq A ja myślę ze wszystko jest juz ustalone tylko czekaja z oficjalnym potwierdzeniem
1
@masq a może już wszystko ustalone i po prostu obie strony wybrały termin przed MŚ aby ją ogłosić?
0
@Wawrzyszewski Wątpliwe. Już rok temu chciał opuścić ATM, by podnieść sobie poprzeczkę, ale sankcje nałożone na klub przekonały go do pozostania. Pewnie chciał sobie powoli klepnąć transfer, ale jak kolega zauważył, nie spodziewał się, że Atletico zauferuje mu kontrakt o 10 mln wyższy.
0
@dzynek ty to chyba z mostu skoczysz jak antoś nie przyjdzie
1
@MarioVeB! I otworzy szampana jak Grizi wygryzie Dembele ze skladu ktorego nie cierpi
1
@MarioVeB! Nie skocze zapewniam cie :) ale jak przyjdzie to ty chyba tak:)
0
@ronni37 Żeby kogoś wygryźć ze składu to ten zawodnik musi w takowym pieszym zestawieniu grac regularnie to po pierwsze a po drugie jeśli będzie to z korzyścią dla Barcy to tobie też radze kupować szampana :)