- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1842 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arkon
3
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Lanosss
13
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1842 Culés
10
„Oddałbym wszystkie moje rekordy, wszystkie Złote Piłki za ten jeden tytuł”
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34400324_453074858481382_6914193169491951616_o.jpg?_nc_cat=0&oh=ff5766cdf143343c342315e267bfeb3a&oe=5BB14063
Nie oszukujmy się, są raczej niewielkie szanse, że Argentyna będzie triumfowała w tegorocznych MŚ, ale zdecydowanie im tego życzę
1
@fc_barcelona_1899 Ja im będę tego życzyć jak zaczną grać w końcu jak prawdziwa drużyna, a nie usilnie szukać Messiego.
0
@Griezmann7 To racja. Drużyna narodowa Argentyny to Messi + 10 kolegów z drużyny. Niestety samemu nic raczej nie zrobi
0
@fc_barcelona_1899 Mogliby się uczyć od Canarinhos, których mi się bardzo przyjemnie ogląda. Tam każdy odgrywa ważną rolę w zespole i to właśnie im życzę tryumfu. Tite wycisnął z nich bardzo dużo i utarł takim osobom jak ja nosa, którzy go skreślali, gdy przejmował kadrę po Dundze.
0
@fc_barcelona_1899 W 2014 też nic nie grali a Messi w pojedynkę ich wprowadził do finału.
7
@fc_barcelona_1899 Nie wiem czemu, ale Argentyna z tego roku i ze zbliżających się Mistrzostw Świata przypomina mi Cleveland Cavaliers z tego sezonu NBA. Tutaj i tutaj najlepszy zawodnik na świecie, który niby ma nazwiska w zespole, ale dostaje zbyt małe wsparcie od kolegów, gra teamu jest ogromnie uzależniona od swojej gwiazdy. Kibicowałem Cavs, Lebron zabrał ich do finału. Kibicuję Argentynie, mam nadzieję, że Leo zaprowadzi ich krok dalej.
0
@MesQueUnClub_87 Masche też rozegrał wtedy doskonałe zawody.
0
@Adamski69 Leo już kilka razy dotarł do finału, tylko, że z wygraniem tego ostatniego meczu już jest problem. (Higuain)
0
@Veb1233 Lebron też był w finałach (9 razy). Często też było tak, że z wygraniem Finałów był problem przy takiej grze kolegów (chociażby Jr) (:
0
@Adamski69 Dokładnie to samo mam. Te podobieństwo między Cavs a Arg jest masakrycznie podobne.