- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1125 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
pt9
1
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1125 Culés
41
- Griezmann na temat plotek od ABC: ''Dużo się mówiło w ostatnich dniach. Niektórzy twierdzili, że zostanę a inni, że odejdę. Przed najbliższym meczem kadry powiem o swojej przyszłości.'' [TelelFoot]
- Stanowski: Czas na najważniejszy raport dnia. Kamil Glik już ma w zasadzie pełny zakres ruchu. Ból mały i tylko w jednym miejscu. AS Monaco raczej nie będzie się sprzeciwiać wyjazdowi Mundial. Jutro badania we Francji https://pbs.twimg.com/media/DfVzMsPWsAEIgPx.jpg
3
@BarcaInfo Bardzo bym się cieszył gdyby Glik pojechał. Może wtedy Pazdan grałby bardziej zachowawczo przy bardziej doświadczonym piłkarzu.
4
@Kajtek77 Obstawiam że raczej obrona Glik-Bednarek będzię
2
@DinoBar Obstaiwam ,że Glik nie zagra ,albo bedzie prowizorka na blokadzie
0
@MarioVeB! Chociaż niech na ławkę pójdzie by wstawiać go na drugą połowę, może wróci w pełni sprawny :D
0
@Kajtek77 Glik nie trenuje od kilku tygodni. Najpierw przeciążony achilles, teraz bark. Na obu zgrupowaniach odbył jeden pełny trening. Jak on ma walczyć np. przy rzutach rożnych? Przecież każde mocniejsze szarpnięcie za rękę i ten uraz mu się odnowi, a rywale na pewno o tym wiedzą.
0
@MarioVeB! Glik to jest gladiator jestem pewny za niego ze zagra :)
Ale jakby nie to chciałbym zeby naszą parę stoperów tworzyli Kamiński i Bednarek :)
0
@mkord O czym Ty piszesz? Jakie kilka tygodni? 3tygodnie temu gral ostatni ligowy mecz...w Juracie, Nawalka dal mu odpocząć, w Armalowie zaczął trenować juz z grupą, nawet zagral połowę w sparingu i na treningu dostal kontuzji. A to, ze mu się odnowi ta kontuzja to wiesz bo jesteś lekarzem i fo badales i jakim jest stanie?
0
@Bagsik88 Przed tym sparingiem miał tylko jeden pełny trening. Kontuzji doznał w trakcie "czasu wolnego", jak sobie grali dla zabawy w siatkonogę.
0
@mkord W czasie wolnym po treningu...przed sparingem tez odbył trening....w laczy nas pilka widać go tez na jakimś