- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
2
Moim zdaniem, Antoine na konferencji powie, że decyzję podejmie dopiero po Mundialu lub pod odpadnięciu Francji z turnieju. I to byłby najbardziej dojrzały ruch ze strony Francuza, bo powinien się skupić na najważniejszym turnieju w życiu, a nie na tej sadze transferowej. Nam to nic nie zmienia, bo każdy tylko czeka na potwierdzenie, które przez najbliższy miesiąc jest zbędne.
Jeśli powie dzisiaj, że odchodzi z Atletico, to zostaną oni z palcem w tyłku podczas każdych negocjacji, bo każdy klub ogarnie, że mają przychód 100 baniek i szukają nowego zawodnika, który ogarnie im grę. Tak jak było u nas po odejściu Neya. A tak, to Atletico może do negocjacji podchodzić, że chcą się wzmocnić i nadal "tworzyć projekt pod Antoine'a". Mają cały miesiąc trzymania ręki na pulsie, bo nikt im nie zarzuci - no, ale już nie macie tego piłkarza, macie za to hajs i potrzebujecie na szybko piłkarza z topu.
My z kolei na pewno mamy plan B, jeśli Antoine się rozmyśli i zostanie w Atletico, bądź pójdzie do innego klubu. O to bym się nie martwił.
Oficjalne potwierdzenie przez Francuza, Atletico i Barcelonę po Mundialu, by każdy zyskał na czasie: Atletico na znalezieniu kogoś nowego i spokojnych negocjacjach, Francuz skupia się na turnieju, Barcelona wykonuje inne ruchy na rynku.
Bądź co bądź, dla nas to też korzyść, bo jak taki Ajax zobaczy, że "o, wydaliście 100 baniek na AG, to możecie dać o 20 baniek więcej na naszego zawodnika", nie mówię już o Gremio... Brazylijczycy zrobią wszystko, by wycisnąć jak najwięcej od europejskiego klubu za swojego zawodnika. Santos pamiętamy.
0
@Escobarcelonista Mnie tam akurat sytuacja Atletico zwisa i powiewa, jeżeli sam Griezmann powiedział, że wyjaśni przed mundialem to niech tak zrobi :)
0
@Escobarcelonista Mial kilka miesiecy, zeby podjac decyzje...
0
@Escobarcelonista Najpierw przed mundialem mial oglosic ,a pozniej,ze po mundialu. Rzeczywiscie byloby to dojrzałe.