- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1302 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Roobo
9
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Bykunn
0
@sokot ja mam serdecznie w nosie czy go uwalą czy nie. Jedno plemię i tak wie swoje a drugie wie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1302 Culés
4
a jak mówiłem ze Portugalia jest znacznie lepsza niz Argentyna przed mundialem to zostałem tu wyśmiany... przecież ta Argentyna miałaby problem z wyjściem z grupy A
0
@FCB24 Portugalia na trzech remisach wyszła z grupy. A potem wygrała Euro.
0
@FCB24 Zobaczymy co Portugalia pokaże w meczach z drużynami broniącymi się w 11 przez cały mecz. Oczywiście nie broniąc tutaj Argentyny bo swoje sytuację też mieli
0
@FCB24 Chłopie, Ty myślisz w ogóle ? Otwarcie grająca Hiszpania, a walenie w mur. Myślisz, że taki Ronaldo mając 3 zawodników na głowie dalby rade oddać chociaż jeden strzał ?
0
@D10SLEO Ale na MŚ nie da się wyjść z 3 miejsca
0
@Kleps0n a Ty otwórz oczy. Ronaldo nawet z 3 zawodnikami strzela gole, takze albo zacznij ogladac wiecej meczy albo się nie udzielaj. Co, oni wrczoraj się dowiedzieli, ze graja z Islandią, ze nie mieli czasu na obmyslenie taktyki
0
@FCB24 Oglądam pajacyku i dlatego mam na tyle większe pojęcie o piłce, że wiem iż walenie głową w mur, gdzie 10 w polu karnym stoi mija się z celem, a gra na zespół który gra otwartą piłkę, a obrona nie jest zdyscyplinowana faktycznie, to jest o wiele prostsza dla snajpera jakim jest Ronaldo. I jakiej taktyki? Otwórz mi oczy i zdradź mi jak grać na drużynę, która nie chce grać piłka ?
0
@Kleps0n Nie mam zamiaru polemizować z gościem, ktory wyzywa ludzi od pajacykow. Odlacz Internet i wróć za 2lata jak odrobine zmadrzejesz i wydoroslejesz
0
@FCB24 Dla mnie ktoś jest pajacykiem, jeśli mi każe otwierać oczy a sam pitoli jak po wojaku, no wybacz :D