- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1008 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1008 Culés
5
Nie jestem cebulą, która śledzi pudelka i na każdym kroku wyśmiewa nasze gwiazdeczki, nawet z glutenu i potraw bezglutenowych się za bardzo nie śmieję, ale jak widzę parę Ania - Robcio to mnie mdli. Wszystko takie na siłę, jakby wyreżyserowane, i ten pocałunek zaraz po meczu.. ech. Nie jestem zawistny, wielokrotnie broniłem Lewego, ale chyba już faktycznie za bardzo się poczuwa.
17
@Dep_del_Hasage A mnie właśnie bardziej wkurzają te ich partnerki. Gwiazdorzą nie wiadomo jak i są zapraszane do tv jako "ekspertki" itp.
2
@Dep_del_Hasage Też bym mógł Anię cmoknąć, obojętne czy po meczu :D Nie no żarcik, piękna kobieta, ale życie trochę za bardzo ustawione pod medialność. Ale co kto lubi
1
@Kajtek77 No to swoją drogą... nie lubię oceniać po okładce, ale chyba każdy się zgodzi, że wiekszość tych wags inteligencją nie grzeszy.
6
@Dep_del_Hasage Ale to nie jest jego winą, że media tak kręcą tą karuzelę i podniecają się każdym oddechem Lewandowskich. Ja uważam, że Robert zachowywałby się tak samo z Anią nawet gdyby nie byli megasławni i wtedy nie bolało by cię to.
0
@Ynek Media nie wpychały ich na rynek amerykański, gdzie Anka rzucała sie jak głupia. Chcą być drugimi Beckhamami i media im w tym jedynie pomagają. W zasadzie nawet ich nie śledzę, więc mnie to nie boli. Gorzej jak już zobaczę ich w tv.
7
@Ynek Taaa, facet rozgoryczony po meczu dostaje wsparcie od żony. Skandal! Jak można się tak obnosić!
9
@sidzej O, królowa sarkazmu wróciła na łono Abrahama.
2
@sidzej Nie no zgadzam się, że nie ma w tym niczego złego ;) Ale nie byłoby też niczego złego w zrobieniu tego gdzieś później, a nie przed obiektywami kamer ;) Kalkulacja