- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1517 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
91 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1517 Culés
0
W zasadzie ucieszyłoby mnie to aby Roberto dostał szansę na ŚP. Na PO w ostatnim sezonie grał bardzo słabo, zwłaszcza w drugiej części sezonu a on sam wspomniał że męczy się na tej pozycji.
W przypadku przyjścia Arthura, De Jonga i przesunięciu Roberto nie potrzeba nam Thiago czy Pjanica. Zdecydowanie jestem na TAK
Ograniczyć Paulinho do kilkunastu meczy i wpuszczać go gdy nie idzie. Rakitica również częściej odsuwać od składu, ustawiać go na ŚPD aby Busi mógł odpocząć i wykorzystać na maksa Roberto i Arthura - może jeden i drugi odpali na dobre a gorsi w rozegraniu od Chorwata być nie powinni. Jedyne co martwi do zmiennicy na skrzydła i atak. Sam Paco nas nie zbawi gdy Suarez znowu będzie kopał się po czole.
0
@puziols Ale Roberto świetnie potrafi się rozbujać na PO schodząc do środka, a grając w pomocy będzie miał rzadziej taką możliwość. Z drugiej strony chociaż może kontry u nas będą lepsze, bo ostatnio to na wstecznym je wyprowadzaliśmy.
1
@puziols Mieszane uczucia. W żadnym meczu na ŚP/ŚPO szczeny mi nie urwał, rozgrywającym nie jest, a ten typ zawodnika jest nam niezbędny. Poza tym mam wrażenie, że bardzo dużo osób ocenia sytuację życzeniowo. Naprawdę myślicie, że przyjdzie taki Arthur z egzotycznej Brazylii i z miejsca nasze problemy z kreatywnością ustąpią? Coutinho jest lekiem na nieprzewidywalność w pomocy, teraz potrzebujemy rasowego, topowego rozgrywającego. Jak patrzę na przypuszczalne zestawienie naszej pomocy: Roberto, Arthur, Rakitic, Busi, Coutinho, to widzę powielane błędy sprzed lat, gdy kilka sezonów męczyliśmy się z brakiem nominalnego ŚO. Strasznie niezrownoważona linia pomocy. Przynajmniej w planach. Całym sercem liczę na transfer Thiago lub innego geniusza dyktującego tempo gry.