- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 993 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 993 Culés
3
[rozwiązałem zagadkę]
Polska beznadziejnie zagrała na tym turnieju, bo za wygranie Mundialu, każdy zawodnik dostałby grosze w porównaniu z tym, co dostaliby Hiszpanie, czy biedni Brazylijczycy z faweli.
https://x.com/rafa_lebiedz24/status/1005029077990985728
Dostać takie pieniążki za wygranie MŚ, jak co dwa tygodnie za siedzenie na ławce w klubie...
Też bym wrócił do domu, jakbym miał się tak męczyć, jeszcze w takim upale w Soczi. Jedyny plus, to bardzo bym chciał zobaczyć delfiny, ale potajemnie, by Kinga Rusin nie musiała chować oryginalnych futer do szafy.
Najfajniej w stosunku do nas zachowali się Niemcy, którzy się z nami zsolidaryzowali i również nie wyszli z grupy, bo w Polsce jest łamana konstytucja.
Dziwi mnie zaś zachowanie krajów, które są stricte muzułmańskie jak Iran i Egipt, a również nie wyszli z grupy jak Polska.
Gdyby był na Mundialu Izrael, to byłoby wiadome, że chodzi o pieniądze.
Wina? PZPN i Zibi Boniek, który pewnie za wygranie Mundialu opłaciłby własnego sommeliera.
Takie mamy czas, szkoda gadać.
Żal patrzeć na naszych piłkarzy, jak muszą się męczyć dzisiaj z Japonią. Upał, sytuacja w grupie klarowna. Z tyłu głowy wakacje, na które przecież jeszcze trzeba jakoś zarobić, nie?
Szkoda mi krajów azjatyckich, bo taka Korea musiała pewnie za marne pieniądze grać pod przymusem wojska. Japonia przecież też, Kagawa ma ostatnie trzy tygodnie wolnego, nim musi się stawić na wyspie Hanoi, by odbyć służbę samuraja. Zmienić to może jedynie wygrana.
0
@Escobarcelonista Argentyńczykom to chyba Messi ma wypłacić bo w związku raczej takiej kasy nie mają.
2
@mkord Przecież to oczywiste, po to Barcelona daje mu tyle kasy, by mógł raz na cztery lata opłacić sobie swoją reprezentację.
2
@Escobarcelonista Polacy z tego co kojarzę za sam udział mają dostać 40% z 8 mln EUR jakie otrzyma PZPN czyli 3,2 mln EUR, wychodzi po 140 tys EUR na głowę, więc chyba nie takie grosze.