- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1936 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1936 Culés
22
W sumie to trochę smutna chwila. 30 czerwca 2018 - prawdopodobnie dzisiaj dwóch geniuszy pożegnało się na zawsze z najważniejszą imprezą piłkarską na świecie. Kiedy ten czas minął, że zarówno Messi jak i Ronaldo już są po 30?
13
@Homeopata8989 Messi zagra za 4 lata
myślę że da radę
3
@Homeopata8989 Messi będzie miał jeszcze okazję na kilka Copa America, a Ronaldo Euro, aczkolwiek myślę że Messi za 4 lata też jeszcze podejdzie do Mundialu.
0
@Homeopata8989 Ja tam myślę, że Cristiano zagra w Katarze jeszcze:)
0
@Homeopata8989 Moim zdaniem to jest możliwe, że jeden i drugi jeszcze wystąpią w Katarze.
0
@Messibestplayerintheworld O ile sam będzie tego chciał, a Argentyna zakwalifikuje się na mundial.
0
@Pawlak1992 jak przyjdzie oki trener to wsio się zmieni
1
@Homeopata8989 Zidane potrafił błyszczeć w 2006 roku mając 34 lata. Tyle będzie miał Messi w Katarze, bo nie zapominajmy że Mundial będzie zimą. Mimo wszystko nie podejrzewam, że oni tam wystąpią... spójrzmy prawdzie w oczy - już widać po nich upływ czasu. Co będzie za 3,5 roku?
EDIT: niee, przecież zimą to znaczy - jeszcze pół roku później... to już w ogóle nie wierzę w ich występ :D
0
@Messibestplayerintheworld No, tylko że oni od lat nie zatrudniają świetnego trenera. Chociaż w sumie z Sabellą im niewiele zabrakło, a za Martino moim zdaniem byli najlepszą drużyną na świecie w 2016 roku, grali jak z nut, tylko w najważniejszym momencie (finał Copa America) przytrafił im się słaby mecz.
0
@shaun Zależy czy to będzie grudzień czy styczeń. :)