- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1382 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1382 Culés
23
A pochwalę się. Udało mi się dostać do zamierzanego liceum :)
6
@zadafcb Fantastycznie!
http://bloody-disgusting.com/wp-content/uploads/2017/05/Screen-Shot-2017-05-01-at-11.17.09-AM.jpg
29
@zadafcb Życzę Ci abyś po pójściu do niego nadal twierdził że jest wymarzone
3
@July_6_BcN Napisał zamierzanego, nie wymarzonego ;D
1
@zadafcb Na jaki profil idziesz? ;)
3
@Fawrf mat-geo-ang ;)
1
@zadafcb Szkoda tylko, że to do jakiego liceum pójdziesz , w przyszłości nie będzie to miało żadnego znaczenia, niestety taka rzeczywistość
2
@zadafcb Ufff już myślałem, że human wrrrrrrrrr
Powodzenia ;p
3
@Lama20 Czy ja wiem, w jednym go przygotują do matury lepiej, w drugim gorzej. A w kontekście studiów to już ma znaczenie, jeżeli wybiera się na oblegane kierunki
1
@Striker W pewnym sensie tak, ale to i tak zależy głównie od własnych ambicji i nauki. Druga sprawa jest to, że ludzie idący do liceum, w większości przypadków nie wiedzą jeszcze na jaki kierunek pójdą na studia
1
@zadafcb Wczoraj odebrałem świadectwo maturalne i cieszę się, że już do niego nie chodzę. Obyś trafił na dobrych ludzi, a nie nauczycieli, co siedzą tam za karę.
0
@Lama20 Akurat ja na szczęście mam już kierunki mniej więcej obrane
1
@zadafcb No to dobrze, że już mniej więcej wiesz co chcesz w życiu robić ;)
1
@zadafcb Ja dowiem się dopiero za 2 dni czy mnie przyjęli do technikum. Gratulacje! :)
2
@Striker Heh po drugiej liceum wzrok nawala xD