- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
33
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
14
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
0
Jestem ciekaw Waszych opinii. Gdyby teraz potencjalnie wpłynęła by oferta miliarda euro za Messiego(Już nie patrząc na to, że Messi chce zostać lub chce odejść, czysto hipotetycznie) to zdecydowalibyście się go sprzedać? I kogo ewentualnie sprowadzić za te pieniądze? :)
0
@gorgota Gdyby wpłynęła oferta 1 mld, a wystarczy chyna 700 mln to nic byśmy nie mieli do gadania. Zdecydowałby sam Messi.
2
@gorgota Messi jest bezcenny ;)
Wolałbym jego niż jakiś sredniaków za tą kase
0
@gorgota Żaden zawodnik nie jest większy niż klub i o dobro klubu należy dbać nade wszystko. Nie wiem czy nie byłoby to dla klubu dobre rozwiązanie. Ja bym go nie sprzedał.
0
@Lisek Tak, ale wiadomo co miałem na mysli:)
0
@gorgota Sprzedałbym.
4
@gorgota Ronaldo byłby do kupienia, ma 1 mld klauzuli.
0
@gorgota Zostawiłbym, chce żeby Leo zakończył profesjonalną karierę w Barcelonie (No chyba, żeby to byłą oferta "półprofesjonalna" do jakieś pozaeuropejskiej ligi.) :P
5
@gorgota To jest pytanie bardzo abstrakcyjne, ale za miliard euro można spłacić zadłużenie, wybudować nowy stadion i jeszcze wzmocnić klub sportowo.
0
@gorgota Trudny wybór byśmy mieli, ale myślę, że to by wyszło nam na dobre, sprzedaż. Wiadomo- Messi to najlepszy gracz w historii, ale 1 mln to budowa stadionu, rewitalizacja obiektów szkoleniowych i treningowych, oddłużanie klubu i starczyłoby na wzmocnienia, ale to musieliby być zawodnicy z topu, choć równych Leo nie znajdziemy
0
@Bykunn Za miliard by można było zrobić stadion, spłacić dług i jeszcze spróbować Mbappe sciągnąć.