- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1394 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1394 Culés
0
cześć panowie mam pytanko ma lub miał ktoś z was internet do 1mb/s. chciałbym wiedzieś jak działa yt cs go i wogóle.Mam internet z limitem 100gb danych z pełną prędkością potem spada do 1mb/s
0
@rafal314 Ktoś jeszcze oferuje w dzisiejszych czasach taki internet? Moi rodzice mieli kiedyś neostradę 0.5mb/s ale to było dawno temu :D
0
@Bykunn No ja mam neta z pakietem 100gb potem po wykorzystaniu tego pakietu prędkość spadnie do 1 mbs czy da się normalnie grać w gry online czy oglądać yt
0
@rafal314 Aa w tym sensie :D No to też mam taki internet z play'a. Zdarza mi się to praktycznie co miesiąc na parę dni. YT oglądam ale na 360p bo na ładowanie 720 trzeba za długo czekać i mi się nie chce. W żadną grę chwilowo nie gram więc tutaj Ci nie pomogę. Z oglądaniem meczy czy seriali oczywiście będzie mega problem.
0
@rafal314 Pytałeś już wczoraj o to. Ja gralem i było ok ale kilka lat temu. HD na YouTube raczej będzie lagowac
0
@Bykunn Ok dzięki za odpowiedz,Mam neta Pleya dokładnie :D.Zależy mi bardzo na tym aby gry online typu właśnie cs nie miały dużego pingu
0
@ElPonczato nie jestem wymagający :D.Byle lagów nie było
0
@rafal314 Z 1 mb/s to za bardzo sobie nie pograsz, a video to najwyżej 360/480p
0
@rafal314 Powinieneś pograć na lajcie. W grach nie jest ważna prędkość, a ping. Podczas jednego meczu csa pobierasz pewnie parę MB danych i tyle. Ping się liczy.
0
@rafal314 Da się oglądać w 360 a w 480 się lekko zacina na YouTube
0
@rafal314 Do grania w CS GO spokojnie wystarczy ci 1mbps. Pod warunkiem, że to będzie stabilne łącze bez skoku opóźnień.